Svářeč Do Provozu 1 Směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Hostivař, Praha
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Svářeč / Svářečka
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme zkušené svářeče na 1 Směnu! Máte svářečské oprávnění na obalenou elektrodu a CO2? Chcete pohodu bez víkendů a směn? Pošlete životopis!

Náplň práce:

* Svařování metodami 111 a 135
* Práce s technickou dokumentací
* Opravy a servis vozů
* Možnost zvyšování kvalifikace

Co od Vás očekáváme:

* Znalost sváření CO2 a obalenou elektrodou
* Praxi alespoň 1 rok se svářením
* Orientace ve výkresové dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout:

* Práce na 1 směnu Po-Pá
* 5 týdnů dovolené
* 2 sickdays
* Příspěvky na penzijko
* Dotované stravování / stravenky
* Flexipassy / multisport karta
* Docházkový bonus
* Pololetní odměny
* Místo výkonu práce Praha Hostivař

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Žáravice
  • Manpower
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 15. září
  • Žáravice
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 14. října
  • Žáravice
  • Manpower
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 17. prosince
  • Hostivař, Praha
  • Veronika Malinská
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Brno
  • Petra Razimová
Zveřejněno: 15. března
  • Horní Počernice, Praha
  • Ľubomír Vyhinský
Zveřejněno: 29. března
  • Vokovice, Praha
  • Personalista Billa
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 1. března
  • Libeň, Praha
  • Štěpána Cvejnová
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 8. března
  • Cvrčovice, Brno-venkov
  • Michaela Szajerová
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., HR Direct s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., KATRING, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., JISTU recruitment s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Auto Strž CZ a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., TÜV SÜD Czech s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, Věra Pietrasová, open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., Zrno zrnko s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s., mBlue Czech, s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., delivrium s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Automyčka Express s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Account Manager / Key Account Manager, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Potravinářský technolog / technoložka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 6 - Břevnov, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 9 - Kbely, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Radotín

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

bonus elektro hledám kvalifikace místo možnost náplň práce odměny práce Praha sport stravenky stravování svařování víkend výkon znalost životopis dokument dovolené karta kov metoda místo výkonu práce náplň oprávnění opravy PR příspěvky rok servis sickday směna