PRACOVNÍK LAKOVNY 1 SMĚNA AŽ 32.000Kč

Smluvní vztah jiný
Lokalita Šumperk
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Lakýrník / Lakýrnice, Autolakýrník / Autolakýrnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenost s lakováním nebo jste vyučeni v lakýrnictví a chcete se více zaučit v řemeslu? Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti na 1 ranní směnu? Do významné výrobní společnosti hledáme zkušeného lakýrníka! Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • Stříkání vysokotlakem
  • Lakování výrobních segmentů
  • Lakování velkých ploch
  • Kontrola kvality výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • SOU lakýrník nebo praxe v oboru
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Zkušenost s lakováním ploch

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na 1 směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Místo výkonu práce: Šumperk

  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
včerejší
  • Brno
  • Petra Razimová
Zveřejněno: 15. března
  • Horní Počernice, Praha
  • Ľubomír Vyhinský
Zveřejněno: 29. března
  • Žebrák
  • Manpower
  • Žebrák
  • Manpower

FORTEX - AGS, a.s., TDK Electronics s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., SNĚŽNÍK , a.s., SH Job Partners s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Vision Travel s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dozorčí / dozorkyně dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Systémový inženýr / inženýrka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Elektronik / Elektronička

Šumperk, Hrabová, Šumvald, Mohelnice, okres Šumperk, Dolní Morava, Rýmařov, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Uničov, Loštice, Bělá pod Pradědem, Lanškroun, Litovel, Štíty

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

bonus Bor hledám IT kvality místo náplň práce penzijní připojištění pojištění práce praxe připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování Šumperk výkon životopis dovolené kontrola kov Lakování místo výkonu práce náplň obor penzijní PR rok výrobní závod zkušenost