Hledáme lidem práci Manpower

TEAM LEADER ve vízovém týmu

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

zobrazit tel. číslo ="330" data-gtm-vis-first-on-screen- zobrazit tel. číslo ="330" data-gtm-vis-total-visible-time- zobrazit tel. číslo ="100" data-gtm-vis-has-fired- zobrazit tel. číslo ="1">Staňte se součástí naší společnosti!

Posilte tým největší personální společnosti v ČR! Jsme jedničkou na trhu personálních agentur. Do našeho interního vízového týmu hledáme TEAM LEADERA.

Náš vízový tým aktuálně čítá 7 členů, vízových specialistů, kteří jsou v dennodenním telefonickém i emailovém kontaktu s našimi klienty. Celý vízový tým zastřešuje Veronika, zkušená manažerka a skvělá osoba v jednom! Mezi tyto dvě složky týmu hledáme team leadera, který tým v manažerské i metodické rovině povede, ale zároveň bude i vízovým odborníkem, který se bude mimo jiné zajímat o aktuality na trhu a posouvat je do interní sítě.

Oblast náboru zahraničních pracovníků u nás ve firmě stále roste, je to velmi živý organismus, proto k nám hledáme někoho, kdo se nebojí i náročnějších výzev, je odolný vůči stresu a dokáže se za tým postavit jak z role manažera, tak i kolegy, který dokáže vést v případě potřeby svěřený projekt.

Popis pozice:

Na této pozici Vás čeká:

  • manažerské řízení vízového týmu (řízení efektivity, nastavování procesů, optimalizace),
  • metodické vedení týmu a svěřené oblasti,
  • spolupráce s nadřízeným, s interními klienty, s legal departmentem,
  • zodpovědnost za informovanost aktualit z vízové problematiky,
  • zpracování reportů a přehledů.

Profil kandidáta:

Na tuto pozici potřebujeme, abyste měl/a:

  • prokazatelnou zkušenost s vedením týmu (alespoň 2 roky),
  • organizační, komunikační a vedoucí schopnosti,
  • odolnost vůči stresu a vyjednávací schopnosti,
  • praktickou znalost vízové problematiky a její operativní využívání,
  • pokročilou znalost MS Excel (tabulky, funkce,... ),
  • znalost anglického jazyka min. na úrovni B2 (znalost ruštiny výhodou),
  • řidičský průzkaz sk. B
  • výhodou může být i vaše zkušenost s ministerstvi a příslušnými orgány.

Nabízíme:

A teď se jistě ptáte "A co za to?"

Můžeme vám v rámci této pozice nabídnout samostatnou a zodpovědnou práci, kde se budete moci podílet na úspěchu celé společnosti.

Dále nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a skvělou partu kolegů,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • řadu benefitů např. týden dovolené navíc, 2 sick day, možnost home office, 100 Kč stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod,
  • práci v centru Brna (Panská ulice),
  • propracovaný systém zaškolení a následné pravidelné vzdělávání,
  • tým, který vás vřele přivítá (včetně nadřízené Veroniky, se kterou je radost spolupracovat),
  • nástup je možný ihned či dohodou.

zobrazit tel. číslo ="1124" data-gtm-vis-first-on-screen- zobrazit tel. číslo ="1124" data-gtm-vis-total-visible-time- zobrazit tel. číslo ="100" data-gtm-vis-has-fired- zobrazit tel. číslo ="1">Jak nyní postupovat?

Pokud vás pozice zaujala, neváhejte a zašlete nám životopis s fotografií a stručný průvodní dopis na téma proč právě Vy jste pro nás ideálním kandidátem na tuto pozici.

  • Praha
  • Re-sorting s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. března
  • Žatec, Louny
  • KOITO CZECH s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Moravská Třebová
  • ATEK s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Chlumec nad Cidlinou
  • HRM Services s.r.o.
  • 40 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Plzeň
  • 42 000 – 44 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Kroměříž
  • HARKO s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Benešov
  • Institut pro veřejnou správu Praha
  • 17 070 – 20 070 Kč
  • Benešov
  • Schreiber Czech Republic s.r.o.
  • 60 000 – 70 000 Kč
  • Benešov
  • Perfecta,spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Vlašim
  • Prádelna Kyselý, a.s.
  • od 28 000 Kč
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • RP BOXES s.r.o.
  • od 13 350 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ aktuality benefit Bor ČR data den dopis email flexibilní fotograf hledám home office HR interní IT kandidát manažer mobil Most možnost nábor nadřízený náplň práce odpovědnost Office pec postup pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí průvodní dopis role řízení sick day SOU specialist společnost společnosti spolupráce stravenky stres školení telefon týden týden dovolené navíc vedení vedoucí vzdělávání znalost životopis agent anglické cafeterie člen díl dohodou dovolené foto funkce jazyk komunikační kontakt list manažerské nadřízené náplň navíc oblast oblasti odbor personální PR proces procesů profi projekt průvodní příjemné příjemné pracovní prostředí případ report rok řidič schopnost schopnosti součást stav systém trh tým vedení týmu zahraniční zkušenost