Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář - pro samostatnou činnost § 6 | mzda 35 000 Kč

Lokalita Bohumilice   Zobrazit na mapě
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do výrobního závodu v Bohumilicích hledáme elektrikáře, který je způsobilý k samostatné činnosti dle NV 194/2022 Sb.

Popis pozice:

  • zapojování kabelů
  • příprava rozvodných skříní
  • pracovní doba od 6:15 do 14:45 hodin

Profil kandidáta:

  • odborné elektro vzdělání (výuční list, SŠ)
  • způsobilost k samostatné činnosti dle NV 194/2022 Sb.

Nabízíme:

  • měsíční mzdu od 35 000 Kč
  • příspěvek na dopravu 20 Kč/den
  • oběd v závodní jídelně za 36 Kč
  • příspěvek na penzijní pojištění - % vypočtená z hrubé mzdy
  • dobré spojení MHD - autobusová zastávka před firmou

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat přes odpovědní formulář.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • České Budějovice
  • EQUANS Services a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 6. května
  • Sázava, Benešov
  • KAVALIERGLASS, a.s.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Masáže na pracovišti
Zveřejněno: 3. dubna
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • ARMO-KVH s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Hustopeče
  • Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Občerstvení na pracovišti

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

auto Bor činnost den doba elektrikář elektro formulář hledám HR inzerát inzeráty kandidát místa Most mzda mzdy pojištění postup pozice pracovní pracovní doba pracovní místa příspěvek SOU společnost společnosti uchazeč vyšší vzdělání činnosti kontakt list měsíční odbor odborné odpovědní penzijní penzijní pojištění PR profi případ příprava přístup volná pracovní místa výrobní závod způsobilost