Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Operátor / ka skladu - až 25.000,- Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mariánské Lázně
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.500 – 25.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr do skladu – pickování zboží.

ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ, 13.MZDA, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ, ŠKÁLA BENEFITŮ, SVOZY!

Náplň práce:

  • Jednoduchá práce ve skladu (vhodné pro muže i ženy)
  • Pickování zboží dle objednávek
  • Kompletace zásilek
  • Balení zásilek a příprava pro expedici

Požadujeme

  • Dobrý zdravotní stav
  • Praxe ve výrobě, skladu výhodou
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost
  • Ochota pracovat na 3 směny
  • Zdravotní průkaz výhodou
  • Nástup ihned/dohodou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení až 25.000 Kč (fix + bonusy + příplatky) + benefity
  • HPP, dlouhodobou spolupráci v příjemném prostředí
  • Místo pracoviště – okres Tachov
  • Svozy zajištěny z okolí (směr Mariánské lázně a Tachov)
  • Celá škála benefitů

13. mzda a 5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování – 70 Kč stravenka
Příspěvek na dopravu či ubytování
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity a dovolenou 8.000 Kč

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Příšovice
  • Lucie Beyerová
Zveřejněno: 8. srpna
  • Plzeň
  • Ulč Daniel
Zveřejněno: 11. července

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Kaufland Česká republika v.o.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., FLEA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Trenkwalder a.s., Česká pošta, s.p., ManpowerGroup s.r.o., ID Retail Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TFS International s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TRAVEL FREE, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., Moveto Delivery s.r.o., Správa železnic, státní organizace, SULCO Automotive Group, s.r.o., Jiří Kuric, Rilancio s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Möbelix, Globus ČR, v.o.s., KANZELSBERGER a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ERGOTEP, družstvo invalidů, mBlue Czech, s.r.o., SATIVE s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SAFE LOGIC s.r.o., Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., O2 Czech Republic a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., FMZ group s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Sahm s.r.o., ARMO-KVH s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Pekař / Pekařka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Laborant / Laborantka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Celá ČR, Mariánské Lázně, Tachov, Horní Slavkov, Sokolov, Cheb, Bor, Františkovy Lázně, Chodov, okres Sokolov, Stříbro, Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Nová Role, Rozvadov, Kyselka, Nejdek, Heřmanova Huť, Ostrov, okres Karlovy Vary, Přehýšov

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ benefit benefity bonus bonusy hledám hodnocení IT lázně Mariánské Lázně místo mzda náplň práce ohodnocení operátor pečlivost plat práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe prostředí příplatky příspěvek sklad směny stravování Tachov ubytování uchazeč vhodné volno zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav Zruč dohodou dovolené finanční kov náplň okres poměr PR příjemné příprava stav stravenka