Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v Třinci za 25.000 Kč

Lokalita Třinec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy do našeho týmu v Třinci s nástupem ihned do kmene.

Nabízíme pozici operátora výroby pro společnost, která se zabývá výrobou žáruvzdorné keramiky.

Popis pozice:

Jako operátor výroby budete začínat na lisovně a dále budete postupovat přes pecní úsek, obsluha CNC strojů, glazování až po dokončovací práce (začišťování a balení).

Jedná se o práci v nepřetržitém provoze (2-2-2), tedy 2x ranní, 2x odpolední, 2x noční a 2x vol

Profil kandidáta:

Hledáme kolegy kteří:

– jsou manuálně zruční

– ochotní pracovat v nepřetržitém provoze

Výhodou je, pokud:

– máte podobnou zkušenost s výrobou

Nabízíme:

Nástup ihned do KMENE

Mzda 20.000 Kč + zákonné příplatky

Příplatek za nepřetržitý provoz 1.200 Kč

Docházkový bonus 1.000 Kč

Po zkušební době navýšení bonusu o 1.900 Kč

Stravovaní v kantýně – 1 oběd/10 Kč

13. plat

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Týden dovolené navíc

Smlouva na HPP

  • Brno
  • Věra Křížová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

bonus den hledám ISO IT kandidát mzda náplň práce nepřetržitý nové operátor pec plat pojištění postup pozice práce příplatek příplatky příspěvek smlouva SOU společnost týden týden dovolené navíc Týn vzdor Zruč životní pojištění dovolené kov náplň navíc obsluha operátor výroby penzijní PR profi ruční stroj tým výroby výše zkušební zkušenost životní