EHS MANAGER svhac

Lokalita Chomutov
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Leads and guides all EHS initiatives within the location
  • Responsible for the management system certifications within the location of ISO14001 and ISO45001
  • Responsible for ensuring the deployment of Corporate Expectations and Initiatives across the location and provide support to the operating divisions to meet Group and division EHS expectations
  • Develop, implement and maintain the location site EHS plan coordinating with all stakeholders
  • Ensure that effective safety, environmental and energy training is provided to all employees and develop training for new employees and plans for those employees with specific
  • EHS responsibilities at all levels across the organisation
  • Leads and manages an EHS corrective action program which would include EHS audits, regulatory inspections, industrial accidents, customer EHS audits and other assessments that identify EHS issues that require corrective action
  • Leads and manages the EHS program for change which includes new processes, equipment, materials and people
  • Provides high level of technical and operational recommendations in meeting manufacturing goals, minimizing business interruption risk due to noncompliance, and maintaining a safe, accident free workplace;
  • Leads and manages a resource conservation program which will include but not be limited to energy use, water use and waste generated from production.
  • Ensure employee involvement through the promotion and achievement of safe and healthy conditions; effective communication and the provision of high quality training
  • Provide advice, guidance and direction to all managers and employees on relevant environmental, health, safety & energy matters with recommendations/actions for improvements
  • Liaise with and provide support, data and information as required for all external bodies and government agencies on EHS matters
  • Ensure robust contractor controls and clear auditing programmes are in place

Požadujeme:

  • Min. 10 let praxe v EHS nebo Facility managementu
  • Střední nebo vysoké školy technické
  • Komunikativní angličtina
  • Technicky orientovaný
  • Systematické myšlení
  • Dovednosti ve vedení, komunikaci, organizačních dovednostech
  • Orientovaný na zákazníka

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Široké spektrum firemních benefitů (až 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, stravenky, atd.)

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Chomutov
  • DAR Corporation s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Nové Sedlo, Louny
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Most
  • Denwa s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Most
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • 21 300 – 42 000 Kč
  • Most
  • Litvínov
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Plzeň
  • UCY Polymers CZ s.r.o.
  • 62 000 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Želetava
  • TIRAD, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Velká Bíteš
  • ITW PRONOVIA, s.r.o.
Zveřejněno: 19. srpna
  • Chomutov
  • Job Point spol. s r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Teplice
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Most
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Louny
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Hradec Králové
  • Personal Consult s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Chomutov
  • Teplice

Dominika Säcklová, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fit and health s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, JOB LEADER EUROPE s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, SG-SANACE s.r.o., Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., CHMEL spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., DISPONERO s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PATOK a.s., Petr Brunclík, Okresní soud v Chomutově, DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., BOULIT s.r.o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., KZ system s.r.o., Město Žatec, FineDine s.r.o., Město Litvínov, Ost-West Anlagenmontage s.r.o., PEDDY Group s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BÉNÉFICE s.r.o., dopharma s.r.o., ALGON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Silničář / Silničářka, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Stavební dozor, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Chomutov, Celá ČR, Jirkov, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Louny, Nové Sedlo, okres Louny, Klášterec nad Ohří

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

angličtina audit benefit business data den HR ISO IT kurz kurzy management manager mezinárodní náplň práce NDA pec penzijní připojištění pojištění práce praxe připojištění příspěvek rozvoj růst SOU společnost společnosti stravenky system vedení vysoké compliance dovednost dovolené employee eployment firemní jazyk kov limit manufacturing myšlení náplň národní penzijní PR proces program rok střední školy talent technické zákazník