Hledáme lidem práci Manpower

EHS manažer

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného Facility manažera, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující německé společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent a zařízení pro farmaceutický průmys pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Popis pozice:

zajištění ročních cílů společnosti v oblasti bezpečnosti práce /komplexní zodpovědnost za BOZP/PO

tvorba, aktualizace a správa dokumentace /BOZP/PO/, kontrola a zlepšování nastavených procesů

provádění systémových analýz rizik a interních auditů, komunikace a spolupráce s externími partnery

zodpovědnost za veškeré dění ve svěřených objektech v oblasti správy budov, zajištění technického stavu a provozu objektů (revize, údržby, opravy) – plán údržby a oprav

spolupráce na projektech výrobního závodu (přesun výroby, změny lay out), správa rozpočtů a investic

školení zaměstnanců v otázkách BOZP/PO a životního prostředí, komunikace s orgány státní správy, zastupování při kontrolách

šetření příčin pracovních úrazů, nemocí z povolání nebo jiných mimořádných situací, návrhy preventivních opatření, kontrola jejich plnění

Profil kandidáta:

SŠ/VŠ zvdělání technického směru

zkušenost na obdobné pozici (znalost zakázkové výroby je výhodou)

zkušenosti se správou nemovitostí nebo zkušenosti s řízením stavení činnosti jsou velkou výhodou

zkušenosti s výběrem a řízením dodavatelů a servisních společností výhodou, přehled a znalosti legislativy BOZP a PO

znalost německého nebo anglického jazyka aktivně slovem i písmem

smysl pro řád a pečlivost

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

příspěvek na penzijní připojištěnípříspěvek na dopravu

dotované stravování nadstandardní zdravotní péče

vánoční prémie pro každéhoodměny při významných životních jubileích, odměny při dosažení důchodového věku

odměny při významných životních událostech - svatba, narození dítěte

mikulášské balíčky pro děti, dětský den

  • Plzeň
  • CM mechanics s.r.o.
  • 50 000 – 59 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. července
  • Plzeň
  • UCY Polymers CZ s.r.o.
  • 62 000 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Karlovy Vary
  • Národní dům provozní, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. února
  • Savoy Westend Hotel, s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • ELKOPLAST CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Bruntál
  • od 15 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ audit bezpečnost bonus bonusy BOZP činnost den dění dokumentace důchod EU event farma farmaceutický hledám hodnocení HR Chodov interní IT kandidát komunikace manažer náplň práce narození NDA nemoc odměny odpovědnost ohodnocení OZP partner péče pečlivost penzijní připojištění plán plnění pojištění pozice práce pracovní práva právo prostředí připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce správa stravování svatba školení úraz zaměstnanců zaměstnanec zdravotní zkušenosti změny znalost znalosti anglické cíl české činnosti člen dar dítě dokument dovolené externí finanční jazyk kontrola kov mimořádný náplň německé nemovitost oblast oblasti opravy penzijní PR prémie proces procesů profi projekt přátelské roční servis správy standard stav systém šetření technické tvorba tým událost výběr výrobní výroby zahraniční zaměstnanecký závod zdravotní péče zkušenost životní