Senior konstruktér forem | 75 000 Kč + 5 týdnů dovolené

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha  Chodov, Praha
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 65.000 – 75.000 Kč

O nás

Máte znalosti v oblasti konstrukce forem? Znáte strojírenské technologie a 3D modelové CAD aplikace? Máte přirozenou autoritu, rozhodnost a aktivní přístup ke změnám?

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Senior konstruktér forem (m/ž). Chcete posunout svou kariéru vpřed? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Náplň práce:

  • Zajištění firemní strategie, cílů a úkolů
  • Určování metod a pracovních postupů k plnění úkolů
  • Spolupráce na návrhu oprav provozovaných forem
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby a technologie
  • Vypracovávání konstrukčních dokumentací forem
  • Navrhovaní opatření k úsporám materiálu, nástrojů a energie
  • Dodržování zásad BOZP, EMS, QMS

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ – technického směru (strojírenství)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalost 3D modelových CAD aplikací
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Znalost konstrukce forem (železo, hliník, plast)
  • Technické a analytické myšlení
  • Ochota cestovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nabízíme skvělé finanční ohodnocení 75 000 Kč dle zkušeností
  • 25 dní dovolené – týden dovolené navíc se vždy hodí
  • Dotované závodní stravování – obědy za 50 Kč
  • Příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč
  • Velmi přátelské prostředí – mezilidské vztahy jsou pro nás důležité
  • Mobilní telefon – je samozřejmostí
  • Firemní akce
  • V rámci společnosti je možné využít kantýnu