Volné místo ve firmě MNC správní společnost, s.r.o.

Karosář / Autoklempíř - Milujete Karosařinu?

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita České Budějovice
Firma MNC správní společnost, s.r.o.
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč

O nás

MNC správní společnost, s.r.o.

Autorizovaný prodej a servis osobních, dodávkových a nákladních vozidel. Mercedes-Benz. od roku 1993.

O nás

Milujete karosařinu a chcete pracovat tam, kde to cítí stejně?

Díky skvělé práci lidí ve skupině MNC GROUP se naši zákazníci mohou již 30 let spolehnout na svou mobilitu. Mohou vždy bezpečně a bez starostí a vozit vše, co potřebují. Odvézt děti do školy, sebe do práce, přepravovat zboží, podnikat v dopravě. Nebo jezdit jen tak pro radost. J

Hledáme do party skvělého KAROSÁŘE

A to jste možná právě Vy, pokud si myslíte, že na práci karosáře je krásné:

  • To, že vám přijede nešťastný zákazník se svým nabořeným milovaným autem a vy mu můžete v klidu říct „ to bude v pohodě, udělám to, že bude jako nové“.
  • Že jste vlastně takový umělec…sochař..modelář…
  • Že je vždy jen na vás a vašich rukou, jaký bude výsledek. Neexistuje žádný návod, jak to udělat.
  • Že je to jen na vaší hlavě a vašich zkušenostech
  • Že vlastně každá bouračka je úplně jiná, není to pořád dokola to samé..
  • A že když porovnáte auto před a po opravě, tak je tam obrovský rozdíl, který vás těší.

Co Vás čeká?

  • Odstrojování a  nastrojování vyměněných dílů
  • Výměny výřezových dílů
  • Opravy  na rovnacím rámu CELLETE
  • Opravy poškozených dílů … a všechno další, co k té práci patří

A nemůže to dělat každý. Někoho baví práce se dřevem a vás musí bavit práce se železem :-).

Jestli Vás teď napadá, že to nezní špatně, máme pár dalších tipů, proč si vybrat zrovna naši firmu.

Budete dělat:

  • na nových autech – jen Mercedes, BMW, Ford a Opel.
  • v nové klimatizované hale s nejmodernější dílenskou technologií.
  • se šéfem, který je mistr svého oboru a Vaši práci opravdu ocení
  • a s partou lidí, kteří mají svoji práci rádi

No a co také není k zahození?

  • Jsme stabilní silná rodinná firma, k lidem se chováme otevřeně a férově.
  • Výkon musí být, ale rádi se u práce i pobavíme a zasmějeme.
  • A za dobrou práci Vás vždy včas zaplatíme podle jasných a jednoduchých pravidel.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis. Přijďte se k nám podívat, poznat nás a zjistit víc! Rádi Vás uvidíme.