Operátor/ka výroby v Brně. Mzda až 27 000 Kč/ měsíc!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma CentralWork s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 25.000 – 27.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme pracovité a zodpovědné zaměstnance do výroby v Kuřimi u Brna. Práce na HPP.
Nabídka je vhodná pro ženy, muže i páry! Nabízíme seriózní a rychlé jednání a přátelský přístup.
Ubytování zajištěno. Výborná mzda a týdenní zálohy!

Požadavky:

  • praxe na podobné pozici výhodou
  • práce vhodná pro ženy, muže i páry
  • manuální zručnost a šikovnost
  • ochota pracovat na směny

Nabídka

  • dlouhodobá práce na HPP
  • práce v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, denní a noční)
  • ZAJIŠTĚNÉ DOTOVANÉ UBYTOVÁNÍ
  • MOŽNOST PŘESČASŮ- nadstandardně zaplaceno
  • BONUS za produktivitu
  • PŘÍSPĚVEK na dopravu
  • PŘÍSPĚVEK na závodní stravování
  • týdenní zálohy
  • 25 dní dovolené
  • výplata vždy včas na účtu

Pracovní náplň

  • montáž elektrosoučástek pro automobilový průmysl
  • ruční montáž kabelových svazků a konektorů
  • kompletace a balení výrobků
  • jednoduchá práce s kvalitním zaškolením

Doporuč známého a získej odměnu ve výši 2 000Kč

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. zobrazit tel. číslo