Hledáme lidem práci Manpower

Procesní inženýr s flexibilní pracovní dobou

Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výrobní společnost s přátelským pracovním prostředím hledá do svého týmu zaměstnance na nově vytvořenou pozici Procesního inženýra. Jedná se o práci v jednosměnném provozu s flexibilní pracovní dobou. Pracoviště v okrese Praha - východ.

Popis pozice:

  • zvyšování efektivity pracovníků, pracovních postupů i strojního zařízení
  • zlepšování výrobních procesů
  • identifikace úspor ve výrobních procesech
  • podílení se na projektech týkajících se zavádění nových produktů do výroby
  • analýza hluchých míst ve výrobě
  • elektronické zpracování pracovních postupů
  • návrh ergonomie pracovišť a pracovních pozic

Profil kandidáta:

  • zkušenost se zaváděním nových výrobních procesů
  • zkušenost s optimalizací stávajících procesů
  • pokročilá znalost angličtiny je nezbytná pro komunikaci se zahraničními kolegy či dodavateli
  • dobrá znalost Excelu

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem
  • 25 dní dovolené
  • jednosměnný provoz
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 115 Kč/den
  • služební mobil a notebook i k soukromým účelům
  • smlouva na HPP
  • vysoká odměna za doporučení nových zaměstnanců
  • kvalitní zaškolení
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis a motivační dopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na telefonním čísle: zobrazit tel. číslo . Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

  • Strakonice
  • Antonín Ferus
  • 33 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. února
  • Dolní Morava
  • Dominika Matoušková
  • 40 000 – 50 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mnichovice, okres Praha-východ, Praha, Benešov, Klecany, Uhlířské Janovice, Nymburk, Kralupy nad Vltavou, Poděbrady, Beroun, Mělník, Kladno, Mladá Boleslav

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ analýza den dění doba dopis elektro flexibilní hodnocení HR inženýr IT kandidát Luže mobil motivační dopis náplň práce ohodnocení postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovník Praha prostředí řízení služební smlouva SOU společnost stravenky školení telefon vysoká zaměstnanců znalost životopis díl dohodou dovolené kvalitní materiál motivační mzdové náplň odměna okres PR proces procesů profi projekt přátelský případ slané stroj tým výrobní výroby zahraniční zkušenost