Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor/ka výroby - Hrazené ubytování Brno, 27.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Bor
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 27.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, mezinárodního výrobce dětských hřišť a sportovišť, hledáme agenturní pracovníky na pozici Operátor/ka výroby.

Náplň práce

  • Spolupráce na výrobě dětských hřišť a sportovišť
  • Práce od základního opracování materiálu až po kompletaci
  • Kreativní práce s dřevem a lanem

Nabízíme

  • Nástupní mzda 24 000 Kč/měsíc + příplatky
  • Po zaučení měsíční bonus až 3 000 Kč/měsíc
  • Možnost přesčasů
  • Hrazené ubytování v Brně
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování
  • Ranní a odpolední směny (7,5 hodiny Po – Pá)

Požadujeme

  • Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Zručnost
  • V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete ŽIVOTOPIS spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme. Odpovědi bez životopisu nebudou akceptovány.

  • Heřmanova Huť
  • Sahm s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • 23 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Přehýšov
  • Faiveley Transport Plzeň s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
včerejší
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 39 000 – 59 999 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. dubna
  • Karlovy Vary
  • OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.
  • od 24 600 Kč
Zveřejněno: 2. dubna

Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Trafag, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Sahm s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., LT trade s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Alfa JOB CZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., open recruitment s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Markmont, s.r.o., Česká pošta, s.p., Easy Homes Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SH Job Partners s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., Trenkwalder a.s., RUG CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Brusič / Brusička, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Stavbyvedoucí, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Plzeň, Bor, Tachov, Stříbro, Heřmanova Huť, Přehýšov, Staňkov, okres Domažlice, Mariánské Lázně, Stod, Nýřany, Domažlice, Mnichov, okres Cheb, Příšov

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

akce bonus Brno hledám hodiny HR IT měsíc mezinárodní možnost mzda náplň práce odpovědnost operátor plat práce pracovní pracovník přesčas příplatky směny spolupráce sport stravování telefon ubytování Zruč životopis agent dovolené informace kontakt kreativní materiál měsíční náplň národní odpovědi PR případ výroby