Volné místo ve firmě Max People s.r.o.

Výroba autosedaček 28 000 KČ až 30 000 Kč, DOPRAVA ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nošovice
Firma Max People s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 30.000 Kč

O nás

Max People s.r.o.

Jako agentura práce působíme v České republice již od roku 2010 a od roku 2015 jsme součástí globální skupiny Hyundai Materials.

Našimi klienty jsou nejvýznamnější firmy v Moravskoslezském kraji, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Díky tomu můžeme našim zaměstnancům nabídnout výhodné a stabilní pracovní podmínky.

O nás

Pro našeho významného klienta, který působí v automobilovém průmyslu v průmyslové zóně Nošovice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor výroby.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobní linky

Co od Vás očekáváme:

  • Min. základní vzdělání
  • Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)

MOMENTÁLNĚ NABÍZÍME 3 POZICE:

  • OPERÁTOR VÝROBY VYPĚŇOVACÍ LINKY
  • OPERÁTOR VÝROBY MONTÁŽNÍ LINKY
  • OPERÁTOR KVALITY A LOGISTIKY

Pracovní doba: 3 směnný provoz (7,5 hodinové směny), práce na HPP

  • Nástupní mzda (základní mzda + měsíční bonusy) 28 000 Kč až 30 000 Kč
  • Letní a zimní bonus (průměrná nástupní mzda tím vzroste až na 37 000 Kč)
  • Příspěvek na stravování 40,-Kč/den
  • Příplatky za víkendové směny, noční směny a práci přesčas
  • zajištěná doprava zdarma z Ostravy, Třince, Havířova, Karviné a Českého Těšína
  • Nabízíme příjemné, čisté a bezpečné pracovní prostředí.
  • VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY BEZ PRAXE, ČEKÁ VÁS KOMPLETNÍ ZAŠKOLENÍ!

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát