Hledáme lidem práci Manpower

IOS vývojář s možností rozhodování o projektech, Praha/remote

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pozice je pro českou společnost se sídlem v Praze na Karlíně, která se specializuje na dlouhodobé projekty z oblasti vývoje systémů na zakázku. Klientům pomáhají vyvíjet systémy, které následně i spravují a rozvíjejí. V portfoliu mají např. Kiwi, Cybex, Bonami či Carvago.

Popis pozice:

Budeš součástí petadvacetičlenného týmu, který společně rozhoduje o tom, do kterých projektů se pustí a v čem se budou vyvíjet dané produkty tak, aby to dávalo smysl. Čeká tě:

✅ Práce na dlouhodobém projektu na zakázku

✅ Participace na interních projektech

✅ Agilní metodologie

✅ Značná míra svobody při vývoji i implementaci produktů

Tech. stack: Swift, SwiftLint, UIKit, SnapKit, CoreBluetooth, GraphQL Apollo, REST API, JSON, Protocol Buffers, Firebase, Lottie, FacebookSDK, GitLab

Profil kandidáta:

Koho hledáme:

✅ Máš již komerční zkušenosti s iOS vývojem

✅ Ovládáš Swift

Nabízíme:

✅ Home office

✅ Flexibilní pracovní doba

✅ Macbook Pro + výběr dalšího vybavení

✅ Placená dovolená 5 týdnů

✅ 5 sick days

✅ Roční budget na seberozvoj

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Praha
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 19. dubna
  • Nové Město, Praha
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • 27 250 – 40 740 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Firemní školka
  • Plzeň
  • UBK s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. dubna
  • Brno
  • Dactyl Group s.r.o.
  • 36 000 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Myslinka
  • Elkamet s.r.o.
  • 22 800 – 29 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. února
  • Sadská
  • CPOS s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
  • Sadská
  • Psychiatrická nemocnice Kosmonosy
  • 25 530 – 28 180 Kč
  • Sadská
  • 18 780 – 20 280 Kč

Globus ČR, v.o.s., mBlue Czech, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 1 - Nové Město, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

AJ doba dovolená Facebook flexibilní hledám home office HR interní inzerát inzeráty iOS IT kandidát místa možnost Office pec postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa Praha rozvoj sick day SOU společnost společnosti uchazeč vyšší zkušenosti člen dané oblast oblasti placená PR profi projekt případ přístup roční součást systém systémy tým volná pracovní místa vybavení výběr vývojář zkušenost