Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik jeřábů a zdvihacích zařízení

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Už vás nebaví pracovat v automotive firmách na směny? Chcete mít flexibilní pracovní dobu, auto od firmy i k soukromým účelům a pestrou práci? Máte platnou vyhlášku 50, jste ochotní jezdit ke klientům a nebojíte se výšek? Zašlete svůj aktuální životopis!

Popis pozice:

  • Vaším úkolem bude provádění pravidelných inspekcí, údržby a oprav zdvihacích zařízení u našich zákazníků v ČR
  • Dále též jejich montáž a modernizace
  • Inspekce zdvihacích zařízení
  • Kontrola opotřebitelných dílů (například stykače, ovladače, brzda, lana, řetězy, kola)
  • Diagnostika závady v elektro-systému
  • Stažení dat z řídící jednotky
  • Výměna vadných dílů elektro (například stykače, řídící deska, enkodér, motor)
  • Výměna opotřebitelných dílů na jeřábu (lano, řetěz, motory, převodovky atd

Profil kandidáta:

  • Vyhláška 50/78 Sb. min §6 (elektrikář, elektromechanik)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
  • Zkušenosti z oboru velkou výhodou
  • Samostatnost, pečlivost
  • Vyšší vzdělání vítáno (možnost posunu na pozice školitel, specialista, revizní technik)
  • AJ výhodou
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Revizní technik EZ nebo ZZ výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní práci u zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Vybavené auto, notebook, telefon iPhone (nástroj pro digitální reportování)
  • Výjezdy k zákazníkům z místa bydliště
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Pravidelná odborná školení
  • Auto i k soukromým účelům dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Hrdlořezy, Praha
  • Střední odborná škola Jarov
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
Nutně vás hledají
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
včerejší
  • Kobylisy, Praha
  • Elektroline a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
Zveřejněno: 15. dubna

Střední odborná škola Jarov, ELEKTROMONTÁŽE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., L & L Products, s.r.o., ECOM spol. s r.o., RECUAIR, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Schindler CZ, a.s., ELFETEX, spol. s r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MIELE,spol. s r.o., TIPA Telekom plus a.s., Aleš Veselý, mBlue Czech, s.r.o., COMPARTNER s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., ProfesKontakt, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Novitim s.r.o., TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., ČIPERA services s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., Elektroline a.s., Ušetřeno.cz s.r.o., AVACOM s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Technik / technička IT, Tester, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Podlahář / Podlahářka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Projektový / projektová manažerka, Obráběč / Obráběčka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Energetik / Energetička, Revizní technik / technička, Technický manažer / manažerka v energetice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Praha 9 - Hrdlořezy, Praha 8 - Bohnice, Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Kobylisy, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Libeň, Praha 10 - Vršovice, Praha 10 - Malešice, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Praha, Rakovník

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

AJ aktuální auto Bor ČR dění elektrikář elektro elektromechanik flexibilní HR inzerát inzeráty IT kandidát Miroslav místa Most možnost pec pečlivost penzijní připojištění plat pojištění postup pozice pracovní pracovní místa příklad připojištění příspěvek řízení samostatnost směny SOU specialist specialista společnost společnosti stažení stravování školení technik telefon uchazeč výjezd výjezdy vyšší vzdělání zdravotní zkušenosti životopis díl dohody dovolené firmy kontrola list motory nástroj obor odbor odborná penzijní PR profi převodovky případ přístup report servis stroj systém úkol volná pracovní místa výměna výše zahraniční zákazník zdravotní způsobilost zkušenost způsobilost