Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce v kvalitě - 13.mzda, příspěvek na stravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobě, vyznáte se v technických výkresech a chcete být součástí firmy, která se o vás postará a nabídne vám plno skvělých benefitů? Už nemusíte hledat dál! Máme pro Vás zajímavou pracovní pozici.

  • zodpovědnost za kontrolu dílů a výrobního procesu
  • práce s výkresy a měřidly
  • blokace neshodných dílů

Nabízíme:

  • 13. mzda
  • dovolená 5 týdnů
  • možnost školení a vzdělávacích kurzů
  • závodní stravování
  • multisport karta

Požadujeme:

  • praxe v automotive alespoň 1 rok
  • základní znalost Aj
  • ochota pracovat na 3 směny

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Brno
  • Manpower
Zveřejněno: 4. února

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Odbory - proč a jak je založit

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

AJ auto benefit dovolená hledat IT kurz možnost mzda náplň práce odpovědnost práce pracovní praxe příspěvek směny SOU sport stará stravné stravování školení zkušenosti znalost díl firmy karta lokace náplň PR proces rok součást technický výrobní závod zkušenost