Hledáme TEAM LEADERA |nástup do KMENE |35 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Přerov
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 35.000 – 38.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do ryze české firmy, která je světovým lídrem ve světě optiky, hledáme zkušeného TEAM LEADERA s nástupem do KMENE.

Nabízíme:

  • Nástup do KMENE v jednom z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje
  • Výdělek cca 35 000 Kč
  • Roční + měsíční bonusy (ty se odvíjejí od práce Vašeho týmu)
  • Příspěvek do Kafeterie 3 000 Kč ročně
  • Příspěvky na penzijní připojištění či jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování, na které Vám přispějeme + si můžete dopřát i teplé snídaně přímo ve firmě
  • Zvýhodněný tarif
  • A také se můžete těšit na slevy u našich partnerů a firemním produktů
  • Nástup možný IHNED

Požadujeme:

  • Úspěšně dokončenou SŠ nebo SOU technického směru (ideálně strojírenství)
  • Znalost štíhlé metody (odpovídá 5S)
  • Disponujete prokazatelnými zkušenostmi z vedením menšího výrobního týmu – nejlépe ve strojírenství
  • Máte manažerské cítění a výborné plánovací a organizační schopnosti
  • Jste ochotní pracovat ve třísměnném provoze

Náplň práce:

  • Budete zajišťovat naplňování výrobních cílů prostřednictvím svěřeného týmu v požadovaném množství a kvalitě (cca 10–15 členné týmy)
  • Dále Vás čeká plánování, rozdělování, řízení a kontrola práce členů týmu
  • Koordinování výroby s Shift leaderem
  • Spolupráce při implementaci nových projektů
  • Rovněž budete vykonávat jednotlivé výrobní operace (výpomoc týmu, zastupování operátorů – cca 40% času)
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak mi pošlete svůj životopis a já Vás budu kontaktovat s bližšími informacemi.