Dlouhodobá brigáda v administrativě (pro studenty VŠ)

Lokalita Pletený Újezd
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jedinečná příležitost pro studenty VŠ, kteří chtějí získat nové zkušenosti v administrativě.

Hledáme posilu pro společnost, která se zabývá výrobou tepelně izolačních pěn a v současnosti je lídrem ve svém oboru.

Popis pozice:

  • administrativní podpora oddělení kvality
  • podílení se na chodu laboratoře
  • každodenní práce s PC (Excel, SAP, interní systémy)
  • komunikace napříč celou společností

Profil kandidáta:

  • student VŠ (chemické zaměření výhodou, nikoliv podmínkou)
  • pokročilá znalost MS Office (Word, Excel)
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • angličtina na úrovni min. B1
  • dobrý zdravotní stav (bez omezení pro práci v průmyslu)

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní firmě s příjemným kolektivem
  • příležitost získat cenné zkušenosti pro další rozvoj
  • dohoda o provedení práce/ pracovní činnosti
  • dlouhodobá spolupráce
  • místo výkonu práce - Pletený Újezd u Kladna
  • flexibilní pracovní doba
  • důkladné zaškolení