Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník/ce i bez praxe, až 30.000 Kč/m, volné so+ne

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.300 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní práci s volnými víkendy a fajn benefity, kde si v případě praxe s VZV vyděláte až 26.200 Kč? Chcete mít možnost dobrovolných přesčasů a speciální bonus za ně navíc až 2500 Kč? Pak nás neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn kolektivu skladníků! Nástup je v případě šikovnosti možný ihned přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Pokud nemáte zkušenost s VZV, nevadí, hledáme i operátory skladu bez praxe! A co bude Vaším úkolem?: - příjem a zaskladňování zboží ve skladu - řízení VZV (v případě praxe) - údržba čistoty na pracovišti Místo výkonu práce: Ostrava-Kunčičky Nabízíme: - zajímavou mzdu dle praxe, až 30.000 Kč s příplatky - možnost přesčasů dle domluvy + speciální bonus navíc až 2500 Kč - 5 týdnů dovolené - stravenky 90Kč/den - vánoční odměny - benefity Cafeterie 5 000 Kč/rok - pojištění na škody způsobené při výkonu povolání - příspěvky na penzijní a životní pojištění - firemní a týmové akce - volné víkendy - práci v čistém prostředí Požadujeme: - čistý trestní rejstřík - fyzickou zdatnost - ochota pracovat v třísměnném provozu: ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
včerejší
  • Žižkov, Praha
  • nice management s.r.o.
Zveřejněno: 4. června
  • Vinohrady, Praha
  • INVESTIKA, investiční společnost, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. července

Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Globus ČR, v.o.s., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Trenkwalder a.s., DeLu WORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Machinery & Steel Pact a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Markmont, s.r.o., Granex Autodíly, B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Policista / Policistka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Nový Jičín, Třinec, Ostrava, Rychvald, Bohumín, Opava, Havířov, Karviná

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Trainee program – první práce pro absolventy

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

agenturní zaměstnávání AJ akce benefit benefity bonus den hledám IT místo možnost náplň práce nové odměny operátor Ostrava pec plat pojištění práce praxe prostředí přesčas příplatky řízení sklad společnost společnosti stabilní stravenky škody víkend výkon zaměstnávání životní pojištění agent cafeterie dobro dovolené firemní kolektiv kontakt kov místo výkonu práce na pracovišti náplň navíc penzijní PR případ příspěvky rok speciální stav tým údržba úkol zkušenost životní