Řidič VZV

Lokalita Žebrák
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenosti s řízením VZV a nevadí Vám pracovat na 2 směny?

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici řidič VZV!

Popis pozice:

- Příjem surovin a ostatních materiálu

- Návoz a odebírání z linek

- Nakládka vozidel s hotovou výrobou

- Komunikace s operatory výroby, nákupem a dopravou

- Inventarizace

- Skladová evidence (Příjem/výdej)

Profil kandidáta:

- Samostatnost, spolehlivost

- Řidičský průkaz skupiny B

- Ochotu k práci ve směnném provozu

- Pracovitost a zodpovědný přístup k práci

- Praxe v řízení VZV výhodou

Nabízíme:

- Možnost profesního růstu

- Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení

- Příplatky za odpolední/noční směny, placené přesčasy, odměny k základní mzdě

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na dopravu a stravování

- Po zkušební době příspěvek na PF/ŽP

- kromě zajímavé náplně práce Vás čeká výborný kolektiv spolupracovníků (nejsme pásová výroba)

- čisté pracovní prostředí

- staráme se o to, abyste za dobou práci byli dobře zaplaceni (platíme výkonové odměny, extra příplatky, příspěvky na dojíždění, kafetérii a mnoho dalšího)