- 30 000 – 37 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.
Hledáme silnou manažerskou osobnost se zkušenostmi z finanční sféry. Místo výkonu pro Vás budou Pardubice s občasnými výjezdy do Prahy.
Náplní Vaší práce bude:
- Zajišťování plánování strategie společnosti na jednotlivé regiony
- Vedení obchodní sítě v rámci celé ČR
- Vyhodnocování plnění plánů
- Vedení podřízených
- Komunikace s marketingovým oddělením
- Podpora a motivace podřízených
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe ve financích min. 3 roky
- Zkušenosti z manažerské pozice jsou podmínkou
- Aktivní znalost anglického jazyka, min B2
- Výborná znalost MS Excelu
- Řp. Sk. B – aktivní řidič
- Služební automobil i k osobním účelům
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Týden dovolené navíc, sick days
- Stravenky
- Home office
Místo: Pardubice
Nástup: dle dohody
Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte mi poslat svůj životopis! Budu se těšit!

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.