Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Různorodé pozice ve výrobě, až 35.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chodov, okres Sokolov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat ve stabilní výrobní firmě, kde Vás čeká mzda až 35.000 Kč a spousta skvělých benefitů, jako např. příspěvek na dopravu a stravné či roční odměna? Přidejte se tedy do fajn týmu, hledáme šikovné pracovníky/ce na různé pozice (skladník, operátor výroby..) Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je vhodná pro muže i ženy, nástup možný ihned. Náplň práce (dle pozice): - balení zakázek, příjem a výdej zboží - montážní práce - obsluha jednoduchých strojů a zařízení - kontrola kvality hotových výrobků Místo výkonu práce: Chodov (okres Sokolov), nebo v případě Vašeho zájmu i Ostrov Nabízíme: - Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a šikovnosti - až 35.000 Kč/m - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravné - 5 týdnů dovolené - Roční odměna - Možnost dobrovolných přesčasů - Kafetérie - Nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání) - Závodní jídelna - Wifi v areálu firmy - Práce ve stabilní a fajn firmě Požadujeme: - Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8h směny, ranní, odpolední, noční 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) či nepřetržitém provozu (12h směny) dle vybrané pozice - Manuální zručnost

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Praha
  • Lenka Hrušková
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu

Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o., Möbelix, ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., FMZ group s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ARMO-KVH s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Správa železnic, státní organizace, TFS International s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jitka Poláková, Moveto Delivery s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., APB - PLZEŇ a.s., CHB LOGISTICS s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., LOGIT s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., FLEA s.r.o., Trenkwalder a.s., Česká pošta, s.p., MADRE-CAT s.r.o., Auto Sael s.r.o., LIGNETA servis s.r.o., ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o., Roman Majgot, SUAS Agro s.r.o., SLUMM LOG s.r.o., J.P.L. LEŠENÍ s.r.o., KV KASTNER s.r.o., Nika travel s.r.o., BUS LIGNETA a.s., V-mark Plus s.r.o., Czech Travel Co s.r.o., AUTONOVEX Transport s.r.o., Autodoprava Daniel Sládek s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., NEW WAVE CZ, a.s., Europe Travelling s.r.o., Autoškola GOLEM s.r.o., Latona s.r.o., WITTE Nejdek, spol. s r.o., HenyTrans s.r.o., F.M. Stav s.r.o., MARENT DEMOLICE s.r.o., Stavební recyklace s.r.o., Waste Solutions s.r.o., K & K AUTOTRANS spol. s r.o., Josef Rybár, FUKA TRANSPORT, s.r.o., Karel Urban, TOP TRANS LINE s.r.o., LIGNETA autobusy s.r.o., PVKP stavební, s.r.o., Farma Bublava, s.r.o., Auto-Jeřáby Brožovský s.r.o., AB Metal Recycling, s.r.o., PETRATRANS s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pekař / Pekařka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Celá ČR, Chodov, okres Sokolov, Nová Role, Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Sokolov, Horní Slavkov, Ostrov, okres Karlovy Vary, Kyselka, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Cheb, Chodová Planá, Kadaň, Podbořany, Tachov, Mírová, Nové Sedlo, okres Sokolov, Staré Sedlo, okres Sokolov, Královské Poříčí, Nejdek, Svatava

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

agenturní zaměstnávání AJ benefit hledám hodnocení Chodov IT kvality místo možnost mzda náplň práce nové ohodnocení okolo operátor Ostrov plat pozice práce pracovní pracovník praxe přesčas příspěvek řízení sklad směny Sokolov společnost společnosti stabilní stravné vhodná výkon zaměstnávání Zruč agent areál dobro dovolené firmy kontrola kov místo výkonu práce náplň obsluha odměna okres operátor výroby platové ohodnocení PR případ roční stav stroj tým výrobní výroby závod