Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Různorodé pozice i bez praxe, až 35.000 Kč/m,dopravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrov, okres Karlovy Vary
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat ve stabilní výrobní firmě, kde Vás čeká mzda až 35.000 Kč a spousta skvělých benefitů, jako např. příspěvek na dopravu a stravné či roční odměna? Přidejte se tedy do fajn týmu, hledáme šikovné pracovníky/ce na různé pozice (skladník, operátor výroby..) Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je vhodná pro muže i ženy, nástup možný ihned. Náplň práce (dle pozice): - balení zakázek, příjem a výdej zboží - montážní práce - obsluha jednoduchých strojů a zařízení - kontrola kvality hotových výrobků Místo výkonu práce: Chodov (okres Sokolov), nebo v případě Vašeho zájmu i Ostrov Nabízíme: - Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a šikovnosti - až 35.000 Kč/m - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravné - 5 týdnů dovolené - Roční odměna - Možnost dobrovolných přesčasů - Kafetérie - Nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání) - Závodní jídelna - Wifi v areálu firmy - Práce ve stabilní a fajn firmě Požadujeme: - Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8h směny, ranní, odpolední, noční 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) nebo nepřetržitém provozu (12h směny) dle zvolené pozice - Manuální zručnost

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Praha
  • Lenka Hrušková
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu

HOFMANN WIZARD s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARMO-KVH s.r.o., Mattoni 1873 a.s., ManpowerGroup s.r.o., Möbelix, Personal fabric - agentura práce, a.s., Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., FMZ group s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., APB - PLZEŇ a.s., CHB LOGISTICS s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., LOGIT s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Fit and health s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Elflein Transport s.r.o., "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, TFS International s.r.o., Jitka Poláková, Moveto Delivery s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o., MJ Cargo s.r.o., MH TRANSPED s.r.o., J.P.L. LEŠENÍ s.r.o., KV KASTNER s.r.o., Nika travel s.r.o., BUS LIGNETA a.s., V-mark Plus s.r.o., Czech Travel Co s.r.o., AUTONOVEX Transport s.r.o., Autodoprava Daniel Sládek s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., NEW WAVE CZ, a.s., Europe Travelling s.r.o., Autoškola GOLEM s.r.o., Latona s.r.o., LIGNETA servis s.r.o., WITTE Nejdek, spol. s r.o., MADRE-CAT s.r.o., Auto Sael s.r.o., ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o., Roman Majgot, TRANSCOR s.r.o., MH BUS SERVIS s.r.o., SUAS Agro s.r.o., SLUMM LOG s.r.o., STATEK ŠINDELOVÁ, s.r.o., Sonyshop s.r.o., HenyTrans s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Shift leader / Vedoucí směny

Ostrov, okres Karlovy Vary, Celá ČR, Kyselka, Dalovice, okres Karlovy Vary, Karlovy Vary, Nová Role, Chodov, okres Sokolov, Horní Slavkov, Kadaň, Sokolov, Podbořany, Chomutov, Údlice, Mariánské Lázně, Žatec, okres Louny, Staňkovice, okres Louny, Františkovy Lázně, Cheb, Chodová Planá, Havraň, Šemnice, Mírová, Nejdek, Nové Sedlo, okres Sokolov, Klášterec nad Ohří, Staré Sedlo, okres Sokolov, Královské Poříčí, Šindelová

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

agenturní zaměstnávání AJ benefit hledám hodnocení Chodov IT kvality místo možnost mzda náplň práce nové ohodnocení okolo operátor Ostrov plat pozice práce pracovní pracovník praxe přesčas příspěvek řízení sklad směny Sokolov společnost společnosti stabilní stravné vhodná výkon zaměstnávání Zruč agent areál dobro dovolené firmy kontrola kov místo výkonu práce náplň obsluha odměna okres operátor výroby platové ohodnocení PR případ roční stav stroj tým výrobní výroby závod