Volné místo ve firmě IZOMAT stavebniny s.r.o.

Specialista Míchacího Centra / Skladový Manipulant - Plzeň

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Plzeň
Firma IZOMAT stavebniny s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů

O nás

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Izomat stavebniny s.r.o. patří již více než 30 let mezi nejvýznamnější hráče na poli stavebních materiálů v ČR. Jsme ryze česká společnost a za naším úspěchem stojí každodenní poctivá práce více než 500 zaměstnanců. Dáváme si proto záležet, aby se „izomatí“ tým rozrůstal jen o ty, kteří chtějí společně táhnout za jeden provaz.

IZOMAT stavebniny s.r.o. patří více než 30 let mezi nejvýznamnější hráče na poli prodeje stavebních materiálů v České republice. Jsme ryze česká rodinná společnost a za naším úspěchem stojí každodenní poctivá práce více než 500 zaměstnanců. Dáváme si proto záležet, aby se „izomatí“ tým rozrůstal jen o ty, kteří chtějí společně táhnout za jeden provaz. Nehledáme pouze profíky v oboru, ale i nováčky s výraznou osobností, chutí do práce a ochotou učit se.

Pro pobočku v Plzni aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici SPECIALISTA MÍCHACÍHO CENTRA / SKLADOVÝ MANIPULANT.

Náplň práce:

  • obsluha stroje na míchání fasádních barev
  • příjem a výdej stavebního materiálu

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenost s prací ve skladovém úseku nebo znalost stavebních materiálů
  • znalost manipulace s vysokozdvižnými vozíky
  • zkušenost s inventurami zásob
  • na zákazníka orientované vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitový systém Cafeteria
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • nadstandardní pracovní oblečení
  • slevu na firemní výrobky a zboží
  • zázemí renomované společnosti
  • přátelský kolektiv a podporu ostatních kolegů

Termín nástupu: IHNED, popř. dle dohody

Místo výkonu práce: Univerzitní 1118, 301 00 Plzeň

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Kafetérie Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Plzeň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Kladno
  • INDEX NOSLUŠ s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Plzeň
  • personalista
  • 60 000 – 67 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 14. února
  • Ostrava
  • Andrea Kalužová
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport

Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., futurel s.r.o., IP Polná s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., JK - TREND STAV s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Engel & Völkers, SKYCLEAN s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NOVIS reality s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Trenkwalder a.s., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Projektant / Projektantka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Plzeň, Útušice, Dýšina, Líně

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

benefit Bor česká den hledám hodnocení HR IT místo náplň práce NDA nová oblečení odpovědnost ohodnocení pec Plzeň pojištění pojištění odpovědnosti práce pracovní příspěvek růst sklad specialist specialista společnost společnosti stravenky výkon zaměstnanců zaměstnavatel znalost bar centra dar dohody dovolené finanční firemní kolektiv list materiál místo výkonu práce náplň obor obsluha osobnost Ostatní penzijní penzijní pojištění PR prodej přátelský standard stav stavební stroj systém termín tým univerzitní výraz zákazník zkušenost