Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zajímavá práce ve skladu – prémie + fajn benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Beroun
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.000 – 27.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zkušenosti ze skladu a chcete pracovat v přátelském kolektivu? Pokud by se vám navíc líbilo užívat si celé řady benefitů (kvartální odměny, závodní stravování, zvýhodněné mobilní tarify, atd.), čtěte dál! Pro inovativní firmu poblíž Berouna sháníme nové kolegy.

  • obsluha VNA vozíků
  • manipulace s produkty
  • práce s paletami

Nabízíme:

  • variabilní příplatky, kvartální odměny
  • dotované závodní stravování
  • systém cafeteria
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • 5 týdnů dovolené
  • přátelské pracovní prostředí

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na 12 hod. směny
  • zkušenost ze skladu
  • dobrý zdravotní stav

  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Sezimovo Ústí
  • Michaela Hamplová, DiS.
  • 33 000 – 37 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 13. října

VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., MANDÍK, a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., MESSENGER a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Šmídl s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Pavlis s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Pánek DOSP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., VansDeliver s.r.o., f.Hýča s.r.o., AC Jobs, s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., LeasingTeam s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., Omega Hořovice spol. s r.o., Skanska a.s., PACKMAN´S PACK s.r.o., C.S.CARGO a.s., cargo-partner ČR s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., BONSAN s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., PORR a.s., Policejní prezidium České republiky, Special Security Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 4 - Braník, Praha 4 - Kamýk, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Radotín, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Zbraslav, Praha 5 - Hlubočepy, Suchomasty, Ptice, Nučice, okres Praha-západ, Červený Újezd, okres Praha-západ, Rudná, okres Praha-západ, Unhošť, Dobřichovice, Chýně, Žebrák, Pavlov, okres Kladno, Jeneč, Kosoř, Hostivice, Hořovice, Dobrovíz, Kladno, Cerhovice, Dobříš, Středokluky, Tuchoměřice

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ benefit benefity Beroun IT mobil mobilní tarif mobilní tarify náplň práce nové odměny plat poblíž práce pracovní pracovní prostředí prostředí příplatky sklad směny stravování tarif tarify zdravotní zdravotní stav zkušenosti dovolené inovativní kolektiv mobilní náplň navíc obsluha PR prémie přátelské stav systém závod zkušenost