Fajn práce přímo v Praze - zajímavé benefity+13.plat

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 30.000 – 35.000 Kč
Kontakt Alexandra Hulíková, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Hledáte stabilní a perspektivní práci? Pro mezinárodní společnost specializující se na výrobu moderního kancelářského nábytku hledáme šikovné a manuálně zručné kolegy na obsluhu obráběcího stroje a truhláře se zkušeností na okružní pile a spodní fréze.

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Roční odměny (13. plat)
  • Příspěvek ve výši 30% na Multisport kartu
  • Závodní stravování – dotace na jídlo
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Práci v malé firmě (rodinný kolektiv)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ, technický obor výhodou
  • Praxi v obsluze strojních zařízení (může být praxe i ze strojního obrábění kovů nebo plastů)
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu dle zakázek ( PO-PÁ 8hod. denně) – obsluha CNC
  • Ochotu pracovat v 1–2 směnném provozu dle zakázek (PO-PÁ 8hod. denně) – truhlář
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Máte zájem o tuto nabídku?