Fajn práce ve skladu bez nočních, dopravné, benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kladno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.500 – 30.500 Kč
Kontakt Tereza Urbanová, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Chcete získat fajn práci v přední logistické společnosti bez nočních směn s širokými možnostmi kariérního růstu, plně hrazenými obědy, příspěvkem na dopravu apod.? Máte alespoň malou praxi s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít platný průkaz)? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat! Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

  • příjem a kontrola materiálu
  • řízení vysokozdvižného vozíku

Nabízíme:

  • svozový autobus ze stanice Zličín na všechny směny tam i zpět
  • výbornou dopravní dostupnost z Kladna
  • příspěvek na dopravu 900 Kč/m
  • benefitní karta v hodnotě 750 Kč/m
  • široké možnosti kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • plně hrazené obědy přímo na pracovišti (výběr ze 3 jídel)
  • kantýna na pracovišti
  • příspěvek 3 000 Kč při životním jubileu
  • příplatky za 12hodinové směny
  • čistá výroba
  • fajn mladý kolektiv

Požadujeme:

  • zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít platný průkaz)
  • fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat na dvousměnný provoz (Po – Pá, ranní/odpolední) nebo 12hodinové směny (pouze denní 7:00 – 19:00) dle výběru

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát