Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Obchodní manažer pro střední Evropu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Německo
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Stavebnictví a realitní služby
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici Obchodní manažera pro střední Evropu.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků,
  • analýza trhu v rámci střední Evropy,
  • služební cesty (autem, letadlem),
  • denní komunikace v cizích jazycích.

Požadujeme:

  • komunikativní a vyzrálá osobnost,
  • německý a anglický jazyk na komunikativní úrovni,
  • technické podvědomí, samostatnost,
  • aktivní řidič sk. B.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení přizpůsobené k náročnosti práce,
  • firemní benefity,
  • auto k soukromým účelům,
  • počítač, telefon,
  • firemní školení,
  • podpora v začátcích,
  • práce vhodná i pro absolventy.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář

  • Německo
  • ELSTA GmbH
  • 3 360 – 4 200 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 19. dubna
  • Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince

Rekvalifikační kurzy v kostce

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

absolvent analýza auto benefit benefity den hledám hodnocení IT job komunikace Luže manažer Most náplň práce nové obchodní ohodnocení podpora práce pracovní samostatnost služební SOU školení telefon vhodná anglický anglický jazyk cesty finanční firemní jazyk kontakt kov náplň německý obchod osobnost počítač PR řidič střední technické trh zákazník