Koordinátor expedice - Praha západ (Jeneč)

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho globálně známého klienta, který působí v průmyslové oblasti, hledáme brigádníka na pozici Koordinátor expedice.

Nutnost docházet každý den, místo výkonu práce je v Jenči (Praha - západ)

Popis pozice:

  • Příprava a kompletace dokumentů k expedovaným výrobkům
  • Administrativní zajištění proclení
  • Komunikace s celními úřady
  • Řešení případných ad hoc problémů

Profil kandidáta:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Angličtina na úrovni B2 (každodenní komunikace)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Ochota pracovat na 30 až 40 hodin týdně
  • Zkušenosti z administrativy jsou podmínkou!

Nabízíme:

  • Spolupráce formou DPČ
  • Finanční ohodnocení 170Kč/hod
  • Práci v příjemném prostředí
  • Lokalita: Praha-západ (Jeneč)