Hledáme lidem práci Manpower

Komoditní nákupčí

Lokalita Český Krumlov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenost se strategickým nákupem a toužíte se ve své kariéře posunout o další level výš?

Disponujete skvělými vyjednávacími schopnostmi v češtině i angličtině a zároveň se považujete za technický typ?

Pak jste přesně tím, koho hledáme! :)

Mezinárodní společnost, která je jedničkou na trhu v odvětví výroby pohonných jednotek, hledá do svého týmu Seniorního komoditního nákupčího.

Ozvěte se, ať to můžeme probrat u kafe. :)

Popis pozice:

  • Coby člen komoditního týmu ponesete odpovědnost za nákup odlitků a výkovků v rámci komodit „odlitků a výkovků“ pro dva závody.
  • Čeká Vás úzká spolupráce s komoditním manažerem v oblasti odlitků a výkovků.
  • Budete zajišťovat naplňování cílů v oblasti jakosti, dodávek a nákladů na dodavatelské úrovni.

Profil kandidáta:

  • SŠ/ VŠ technického či obchodního směru a zkušenost min. 5 let na obdobné pozici
  • Schopnost strategického myšlení při běžném rozhodování.
  • Velmi dobrá znalost výrobních postupů a norem jakosti.
    Dobrá znalost rozpisu nákladů produktů a přímá zkušenost s metodami pro snižování nákladů, a to na základě analýzy nákladů produktů a nákladového inženýrství.
  • Vynikající vyjednávací schopnosti. Schopnost vést jednání o smlouvách o strategických dodávkách. Schopnost sepisovat právní smlouvy a orientovat se v nich.
  • Schopnost číst technické výkresy a specifikace a orientovat se v nich.
  • Vynikající znalost používání Microsoft Office. Výhodou je dobrá znalosti SAP/R3 ERP.
  • Orientace na výsledky, schopnost spolehlivě a úspěšně vést projekty.
  • Schopnost týmové práce. Nezbytná je dobrá schopnost řešení problémů, komunikační a prezentační dovednosti.
  • Pružný přístup k pracovním cestám v rámci Evropy, a to i neplánovaným.

Nabízíme:

  • Velmi atraktivní mzdové ohodnocení
  • Firemní akce
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování

  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. října

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ akce bonus bonusy dovolená flexibilní hledám hodnocení HR inženýr ISO IT kandidát kurz kurzy manažer mezinárodní Microsoft Microsoft Office mobil náplň práce obchodní odpovědnost Office ohodnocení OZP pec plán plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní cesty připojištění příspěvek specifika společnost spolupráce sport stravenky stravování školení telefon výsledky vzdělávací kurzy znalost znalosti analýzy cesty cíl člen doby dovednost firemní jednání komunikační kov metoda mobilní myšlení mzdové náklad náplň národní obchod oblast oblasti penzijní pohon PR pracovní doby právní prémie problém profi projekt pružný přístup řešení řešení problémů schopnost schopnosti smlouvy strategické strategický technické technický trh tým výrobní výroby vzdělávací kurz zahraniční závod zkušenost životní