Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Komoditní nákupčí senior

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Česká Lípa
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • měsíční a roční odměny závislé na výkonu
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • nadstandardní zdravotní péče
  • kulturní a sportovní aktivity
  • místo pracoviště Česká Lípa

Náplň práce:

  • zajištění nákupu zboží a služeb, dle aktuálních potřeb výrobního oddělení v požadované kvalitě a kvantitě
  • komunikace s dodavateli, zajištění včasných dodávek
  • správa dodavateské sítě a strategie
  • správa komodit v rámci regionu

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ technického nebo obchodního zaměření
  • komunkativní AJ podmínkou
  • min. 5 let zkušeností v oblasti nákupu nebo projektového řízení
  • technické znalosti o systémech a materiálech
  • analytické dovednosti

  • Česká Lípa
  • Terbium Trade s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. února
  • Česká Kamenice
  • STIRPACK INVEST, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Markvartice, Děčín
  • HANTYCH s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Děčín
  • ELEFANT.DC, s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Děčín
  • SaM silnice a mosty Děčín a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Děčín
  • LAPAZ-Gastro, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Děčín
  • DC TUZEX s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Děčín
  • Dopravní společnost Ústeckého kraje,…
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Děčín
  • KIMA Transport s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Polepy, Litoměřice
  • Manh Dung Nguyen
  • 19 500 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Velké Březno
  • VAF Logistics Service s. r. o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Hrádek nad Nisou
  • Ing. Jiří Brodský
Zveřejněno: 9. dubna
  • Rumburk
  • Miloš Sedláček
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Praha
  • Human-Res s.r.o.
  • 65 000 – 75 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 8. prosince
  • Dolní Benešov
  • MSA, a.s.
  • 45 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Plzeň
  • ŠKODA JS a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. února

Kaufland Česká republika v.o.s., SATIVE s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, EVROPA realitní kancelář, LPP Czech Republic, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kolokrám s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PRAKTIK system s.r.o., MEGA a.s., KV Final Ralsko s.r.o., LKQ CZ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., JUDr. Josef Janů, DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o., CentralWork s.r.o., PATOK a.s., GASKOP s.r.o., Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o., Eurodoprava bus s.r.o., Terbium Trade s.r.o., MATYS CZ s.r.o., P R O G R E W s.r.o., COMPAG CZ s.r.o., STIRPACK INVEST, s.r.o., HANTYCH s.r.o., GPD a.s., PV - Cvikov s.r.o., MEŠ SERVIS, s.r.o., DISKRA, spol. s r.o., TRADE REALITY s.r.o., NOPROSU s.r.o., Martin Kobylák, MeDoZa, s.r.o., ELEFANT.DC, s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., LAPAZ-Gastro, s.r.o., DC TUZEX s.r.o., TRANSCO Bohemia, s.r.o., Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, KIMA Transport s.r.o., Manh Dung Nguyen, VAF Logistics Service s. r. o., Ing. Jiří Brodský, Miloš Sedláček

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Editor / Editorka, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Úředník / Úřednice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Vedoucí skladu

Česká Lípa, Celá ČR, Nový Bor, Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Benešov nad Ploučnicí, Jablonné v Podještědí, Stráž pod Ralskem, Ralsko, Děčín, Štětí, Stružnice, Provodín, Mimoň, Markvartice, okres Děčín, Varnsdorf, Polepy, okres Litoměřice, Velké Březno, Hrádek nad Nisou, Rumburk

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ aktuální Česká Lípa flexibilní hodnocení IT komunikace Lípa Luže měření místo náplň práce NDA obchodní odměny ohodnocení péče práce pracoviště pracovní práva řízení sport správa strategie stravování výkon zdravotní znalost znalosti dar dovednost dovolené finanční kulturní materiál měsíční náplň obchod oblast oblasti oddělení PR projekt projektové region roční standard systém technické výrobní zdravotní péče zkušenost