KOORDINÁTOR VÝROBY - 3 směny (m/ž) - OLOMOUC

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do středně velké firmy v sektoru výroby plastů hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici Koordinátor/ka výroby. Stále se rozrůstáme a rozšiřujeme tým a nyní hledáme třetího do party.
Uvítáme zkušenost s vedením lidí, silnou a komunikativně zaměřenou osobnost. Otevírá se Vám zajímává šance Vést tým do 10 lidí (operátoři/seřizovači) a být komunikační spojkou mezi odděleními výroby. Jedná se o práci na 3 směny. Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Popis pozice:

Cílem je zajistit komunikaci mezi všemi odděleními, předávání informací mezi směnami a výrobním manažerem, řešení problémů a organizovaní směny. Na tuto pozici bychom si představovali silnou osobnosti, muže, či ženu, s dobrými komunikačními a organizačími schopnostmi a se vzděláním technického směru a technického vhledu, který umíme ocenit. Je třeba být nakloněn třísměnnému provozu. Se směnovým mistrem pak povedete operátory a seřizovače na směně.

Profil kandidáta:

Od nové kolegyně / kolegy očekáváme strojírenské, či technické vzdělání (výuční list či SŠ) a zkušenosti na podobné pozici s vedením lidí (Parťák, Koordinátor, Směnový mistr atp.). Stačí nám ale, pokud jste pracoval/a na operátorské pozici ideálně na vstřikovně plastů a jste silná osobnost, která se nebojí mluvit , umí předávat informace a má ambici profesně růst.Velkou výhodou pro další kariérní růst bude znalost AJ.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno. Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena