Hledáme lidem práci Manpower

ISO specialista

Lokalita Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, kterým je tradiční česká strojírenská společnost, nově hledám odborníka pro certifikace ISO. Oddělení, na které hledáme nového kolegu či kolegyni není velké, ale určitě se nudit nebudete - očekáváme, že zastanete jak administrativní a trošku rutinní práci, tak oživíte současné procesy a ukážete nám současné trendy v dané oblasti.

Popis pozice:

Co u nás dělá ISO specialista?

  • řídí, plánuje a vykonává interní audity ISO, vytváří a předkládá roční plán interních a externích auditů a nominuje interní auditory dle rozsahu jednotlivých auditů, spolupracuje na kontrole nápravných opatření z těchto auditů
  • spolupracuje a provádí audity u dodavatele dle programu auditů, spolupracuje na ověřování způsobilosti dodavatele
  • spolupracuje a zajišťuje průběh certifikačních auditů pracovišť DPOV, a.s., třetí stranou
  • napomáhá jednotlivým vlastníkům procesů, vedoucím a ředitelům odborů se zaváděním systémů a při své činnosti vyžaduje plnění směrnic IMS, sbírá data o efektivitě procesů
  • vytváří, implementuje a rozvojí směrnice a opatření dle požadavků platných směrnic EU (779/2019, 402/2013, 797/2015, 798/2015 v platném znění atp.), napomáhá v implementace interních a externích auditů a norem ISO (ISO 9001, ISO 14001 a ISO 50001)
  • tvorba podkladů, zpráv a reportů pro vedení společnosti

Profil kandidáta:

Koho hledám? Kolegu, který:

  • má prokazatelnou praxi v oblasti BOZP
  • poradí si s textem v angličtině (odborné termíny z oboru)
  • zná nástroje kvality a statistické met
  • pokud se navíc orientujete v systému řízení ISO 9001,14001, 50001, ECM, je to Vaší velkou výhodou!

Nabízíme:

Proč to zkusit s námi?

  • dáme Vám prostor pro seberealizaci a budeme Vás ve vaší práci podporovat
  • máme 5 týdnů dovolené, 1-3 dny sick day.
  • dostanete příspěvek životního pojištění a penzijního připojištění v částce 2000 Kč měsíčně po roce pracovního poměru ve společnosti
  • máme také atraktivní výhody a slevy na zdraví, kulturu sport a dovolenou prostřednictvím karty eBenefit
  • dostanete samozřejmě i příspěvek na stravování

  • Lovosice
  • RAF STAVBY s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. října
  • Olomouc
  • REFAS Olomouc spol. s r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Zlín
  • NWT a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Šumperk
  • CeramTec Czech Republic, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Slatiňany
  • OQEMA, s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přerov, Kroměříž, Olomouc, Prostějov, Zlín

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

administrativní AJ audit auditor audity benefit Bor BOZP certifikace česká činnost data den dění EU hledám interní ISO IT kandidát kvality náplň práce nástroje nové OZP pec plán plat plnění pojištění pozice práce pracovní procesy připojištění příspěvek role rozvoj ředitel řízení sick day směrnice SOU specialist specialista společnost společnosti sport stravování trendy vedení vedoucí výhody zdraví certifikační činnosti dané dny dovolené externí interní audit karty list náplň nástroj navíc oblast oblasti obor odbor odborné oddělení ověřování penzijní poměr PR proces procesů profi program report roční rok stroj systém termín trend tvorba způsobilost životní