Hledáme lidem práci Manpower

Nákupčí materiálu, šance pro Absolventy s AJ

Lokalita Nový Bydžov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste komunikativní nebo máte obchodního ducha? Domluvíte se anglicky a nevykolejí Vás změna plánu? Pak hledáme právě Vás

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

Objednávání výrobního materiálu na týdenní bázi- spolupráce s plánovači výroby

Komunikace v anglickém jazyce s dodavateli, komunikace s obchodníky a oddělením výroby

Sledování hladiny skladových zásob, inventury materiálu

Administrativní úkony spojené s příjmem materiálu v interním systému

Reklamace materiálu po příjmu a zákaznické reklamace nakupovaného zboží

Účast na výběru nových dodavatelů, včetně vyjednávání obchodních podmínek

Profil kandidáta:

Praxe v oblasti nákupu nebo obchodu je výhodou

Aktivní anglický jazyk

Ochota učit se novým věcem

Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející s od vašich zkušeností

flexibilní začátek a konec pracovní doby

5 týdnů dovolené

stravenky, sick days

možnost občasné práce z domova

firemní akce, přátelské pracovní prostředí

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Nymburk

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

absolvent administrativní AJ akce anglicky Bydžov den domov flexibilní hledám hodnocení interní IT kandidát komunikace místo Most možnost náplň práce Nový Bydžov obchodní ohodnocení pečlivost plán pozice práce práce z domova pracovní pracovní prostředí praxe prostředí reklama samostatnost sick day sklad sledování spolupráce stravenky týden vhodná vyjednávání výkon anglické anglický anglický jazyk doby dovolené finanční firemní jazyk materiál místo výkonu práce myšlení náplň obchod obchodník oblast oblasti oddělení PR pracovní doby profi přátelské schopnost systém termín výběr výrobní výroby z domova zkušenost změna