Nákupčí materiálu, šance pro Absolventy s AJ

Lokalita Nový Bydžov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste komunikativní nebo máte obchodního ducha? Domluvíte se anglicky a nevykolejí Vás změna plánu? Pak hledáme právě Vás

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

Objednávání výrobního materiálu na týdenní bázi- spolupráce s plánovači výroby

Komunikace v anglickém jazyce s dodavateli, komunikace s obchodníky a oddělením výroby

Sledování hladiny skladových zásob, inventury materiálu

Administrativní úkony spojené s příjmem materiálu v interním systému

Reklamace materiálu po příjmu a zákaznické reklamace nakupovaného zboží

Účast na výběru nových dodavatelů, včetně vyjednávání obchodních podmínek

Profil kandidáta:

Praxe v oblasti nákupu nebo obchodu je výhodou

Aktivní anglický jazyk

Ochota učit se novým věcem

Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející s od vašich zkušeností

flexibilní začátek a konec pracovní doby

5 týdnů dovolené

stravenky, sick days

možnost občasné práce z domova

firemní akce, přátelské pracovní prostředí