Hledáme lidem práci Manpower

Nakládka/vykládka kamionů 3 směny Písek 23 000 Kč - i bez průkazu VZV

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máš zkušenosti s obluhou VZV, ale nemáš průkaz?

Nevadí, nám stačí zkušenosti, průkaz uděláme!

Práce je mimo průmyslovou zónu.

Popis pozice:

  • příprava zboží dle objednávek,
  • vykládka a nakládka kamionů,
  • práce s VZV – proškolíme a uděláme průkaz,
  • 3 směny.

Profil kandidáta:

  • fyzická zdatnost,
  • manuální zručnost,
  • ochota učit se (VZV),
  • ochota pracovat na 3 směny.

Nabízíme:

  • nástupní mzdu a odměny – 23 000 Kč hrubého,
  • navíc příplatky za noční 15 Kč/hod,
  • týden dovolené navíc ( 25 dní ),
  • stravenky – 80 Kč/den,
  • proškolení na VZV,
  • 13. mzda.

Neváhej, klikni na odpovědět a my se ti ozveme!

Řidič sk. C, skladník

Nutně vás hledají
  • Radošovice, Strakonice
  • BISO - Keibel s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
včerejší
  • Písek
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 32 149 – 36 550 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Písek
  • PEŠEK J+M s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Písek
  • Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
  • 18 900 – 25 290 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Drhovle
  • 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Štěkeň
  • HERLIN spol. s r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Chrášťany, České Budějovice
  • Pavel Červenka
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Číčenice
  • VAFO Production s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Strakonice
  • ČSAD STTRANS a.s.
  • od 39 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • STRAKONSPED s.r.o.
  • od 25 560 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Kostelec nad Vltavou
  • ŠIKOTRANS.CZ s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Týn nad Vltavou
  • HEBÍK TRANSPORT s. r. o.
  • od 23 640 Kč
včerejší
  • František Janovský
  • od 40 200 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
Zveřejněno: 28. února
Zveřejněno: 1. února
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Bohunice
  • Masná výroba a uzenářství Bohunice s.r…
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Nihošovice
  • Zemědělské obchodní družstvo Němětice
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Malovice
  • Papusprint spol. s r.o.
  • Bečice, České Budějovice
  • Miroslav Smrž
  • Sedlec, České Budějovice
  • Jiří Král
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Sudoměřice u Bechyně
  • BETON HRONEK s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Netolice
  • Šindelář Group s.r.o.
  • 18 900 – 50 000 Kč
  • Těšovice, Prachatice
  • KŮTA SERVIS s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Dolní Lhota, Zlín
  • Podravka - Lagris a.s.
  • 26 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Slušovice
  • STAVSERVIS Slušovice s.r.o.
  • od 20 500 Kč
Zveřejněno: 25. června

BISO - Keibel s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., Delirest services s.r.o., Asper Ut s.r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., Vladimír Machek, s.r.o., PEŠEK J+M s.r.o., JITEX COMFORT s.r.o., ACE SPORT s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Zemský hřebčinec Písek s.p.o., RÁJ SÝRŮ, s.r.o., Zemědělské družstvo Kestřany, VER STYLE s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., HERLIN spol. s r.o., Ing. Petr Krása, EGIDA BRUSY s.r.o., COMBINATA s.r.o., Pavel Červenka, RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o., VAFO Production s.r.o., KOOPRODUKT a.s., DZORD s.r.o., AGRO Jinín a.s., ČSAD STTRANS a.s., STRAKONSPED s.r.o., STRAKON CZ s.r.o., Autoškola PELLA s.r.o., ŠIKOTRANS.CZ s.r.o., HEBÍK TRANSPORT s. r. o., František Janovský, JAFA ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY s.r.o., Zemědělské obchodní družstvo Němětice, Masná výroba a uzenářství Bohunice s.r.o., AGRI-Trading s.r.o., ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN, Papusprint spol. s r.o., GOLD MART s.r.o., KAFKA TRANSPORT a.s., Průmysl kamene a.s., Bauer Technics s.r.o., AGRA Březnice a.s., Miroslav Smrž, Jiří Král, MRAZÍRNY SCHMIDT s.r.o., ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o., BETON HRONEK s.r.o., Agrodružstvo Žimutice, Šindelář Group s.r.o., DOBRÉ PNEU s.r.o., ANGIKOL s.r.o., KŮTA SERVIS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dozorčí / dozorkyně dopravy, Koordinátor / Koordinátorka, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Technik / technička dopravy, Vedoucí silniční dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků

Radošovice, okres Strakonice, Písek, Protivín, Temelín, Milevsko, Opařany, Kestřany, Dobev, Drhovle, Štěkeň, Přešťovice, Chrášťany, okres České Budějovice, Vodňany, Číčenice, Všemyslice, Strakonice, Kostelec nad Vltavou, Týn nad Vltavou, Němětice, Bohunice, Sepekov, Nihošovice, Malovice, Lipovice, Zalužany, Stádlec, Březnice, okres Tábor, Bečice, okres České Budějovice, Sedlec, okres České Budějovice, Hracholusky, okres Prachatice, Sudoměřice u Bechyně, Žimutice, Netolice, Těšovice, okres Prachatice

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Trainee program – první práce pro absolventy

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

den HR IT kandidát mzda náplň práce odměny Písek plat pozice práce příplatky směny stravenky školení týden týden dovolené navíc zkušenosti Zruč dovolené náplň navíc PR profi průmysl příprava zkušenost