Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač strojů a robotů

Lokalita Velemyšleves
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné kandidáty, kteří mají praxi v oblasti seřizování ABB robotů.

Popis pozice:

- Zajišťování co nejefektivnějšího chodu linky

- Drobná údržba a seřízení strojního zařízení

- Přestavba strojů na jiný výrobek podle výrobního plánu

- Školení operátorů výrobních linek v rozsahu seřízení strojů, TPM a drobných oprav

Profil kandidáta:

- Minimálně odborné vyučení v oblasti seřizování strojů

- Praxi na pozici Seřizovač v mezinárodní výrobní společnosti

- Zkušenost s ABB roboty podmínkou

- Angličtina výhodou

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- školení pro další kariérní růst

- příspěvek na stravování

  • Dýšina
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Chomutov, Most, Louny, Litvínov, Teplice, Ústí nad Labem, Ostrov, okres Karlovy Vary, Kladno

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ angličtina Bor boty hledám kandidát kariérní růst mezinárodní náplň práce operátor plán pozice práce příspěvek růst řízení společnost společnosti stravování školení dovolené kariérní kov linky náplň národní oblast oblasti odbor odborné PR profi přestavba robot stav stroj údržba výrobní vyučení zkušenost