Operátor výroby mzda 17 000 Kč + příplatky | Písek 2 směny

Lokalita Písek
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Aneta Jirmanová, zobrazit tel. číslo

Hledáme zaměstnance pro rozvíjející se společnost v Písku, kteří mohou pracovat na odpolední směnu, nebo ve dvousměnném provozu, tedy na ranní i odpolední směnu. Náplní práce je montáž drobných elektrosoučástek.

Popis pozice:

  • kompletace drobných elektrosoučástek,
  • 1 směna odpolední nebo 2 směny ranní a odpolední,
  • čisté prostředí a férové jednání,

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost,
  • jemná motorika,
  • zkušenosti v elektrovýrobě výhodou.

Nabízíme:

  • základní mzdu 17 000 Kč/měsíc,
  • po ZD navýšení na 17 500 Kč/měsíc,
  • odměny až 3 000 Kč/měsíc,
  • pololetní prémie až 50 % z hrubé mzdy (vyplácené v červnu a v prosinci),

Rádi Vaše pracovní možnosti proberem, a při osobním pohovoru Vám ukážeme provoz.

Budeme se těšit!

Máte zájem o tuto nabídku?