Všeobecná účetní do Zlína (flexibilní pracovní doba)

Lokalita Zlín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Váš svět se točí kolem čísel, faktur a hospodaření? Hledáme kolegyni, která si vezme na starost účetní povinnosti naší společnosti ve Zlíně. Na oplátku nabízíme řadu benefitů.

Popis pozice:

Na starost budete mít firemní účetnictví a kolem sebe zkušené kolegy, o které se budete moci opřít. Pracovat budete na naší centrále ve Zlíně a můžete využít flexibilní pracovní dobu.

Vaše práce bude zejména o:

  • Zpracování účetní a daňové evidence majetku
  • Vystavování a účtování faktur
  • Na starost bude mít bankovní transakce (přijaté a odchozí platby) a pokladnu
  • Zpracování DPH+KH (kontrolní hlášení), majetkové daně
  • Skladové hospodářství (evidence zásob způsobem A)

Profil kandidáta:

  • Měl/a byste mít alespoň 2 roky praxe jako účetní
  • Znalost podvojného účetnictví a účetních standardů je nutností
  • Orientace v účetní a daňové problematice je nezbytná
  • Orientujete se i v agendě majetku? Je to bonus

Nabízíme:

  • Mzdu 30-36 tisíc (dle zkušeností)
  • Flexibilní pracovní doba (9:00-15:00 fix)
  • K dovolené navíc 5 sick days
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč
  • Zaměstnanecké slevy na produkty na našich elektro prodejnách a eshopech
  • Výhodné ceny elektřiny a plynu do vaší domácnosti
  • Přispějeme vám na životní pojištění
  • Můžete využít zvýhodněné mobilní tarify
  • Užijte si i slevy na našich hotelech v srdci Beskyd

Máte zájem o tuto nabídku?