Hledáme lidem práci Manpower

Operátor ve výrobě Písek 2 směny 23 000 Kč

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš novou práci, ale:

- nechceš pracovat na noční = splněno,

- nechceš se denodenně převlékat do monterek = splněno,

- chceš pracovat v čistém a tichém pracovním prostředí = splněno.

Pokud jsi navíc manuálně zručná/ý a hledáš STABILITU a JISTOTU, mohla by tohle být nabídka právě pro TEBE!

Popis pozice:

- montáž elektrosoučástek,

- kontrola kvality,

- balení výrobků,

- spolupráce s týmem.

Profil kandidáta:

Na téhle pozici se neobejdeš bez manuální zručnosti a dobré jemné motoriky.

Jelikož je důležité, aby byl v práci fajn kolektiv, hledáme člověka spolehlivého s týmovým duchem.

Nabízíme:

- práci na 2 směny,

- nástupní mzdu 18 000 Kč/měsíc,

- příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.,

- měsíční odměny,

- každoroční navyšování mzdy,

- 5 týdnů dovolené,

- příspěvek na dopravu,

- příspěvek na stravování v závodní jídelně,

- parkoviště pro zaměstnance,

- zastávku MHD a autobusů přímo před firmou,

- zajištěné autobusy na směny i ze směn z Písecka i Strakonic.

Máš o práci zájem, chceš se o pozici dozvědět více nebo se chceš nezávazně podívat na pracoviště?

V každém případě klikni na tlačítko odpovědět a já se ozvu :-)

  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Trainee program – první práce pro absolventy

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ auto den důležité elektro hledám IT kandidát kvality měsíc mzdy nabídka náplň práce odměny operátor Písek plat pozice práce pracoviště pracovní pro zaměstnance prostředí příplatek příspěvek směny SOU spolupráce stravování Zruč dovolené kolektiv kontrola kov měsíční náplň navíc PR profi případ roční součást tým v práci zájem závod