Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby elektrosoučástek Písek 2 směny 22 000 Kč

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme práci v Písku na 2 směny.

Možnost zkráceného úvazku nebo práce jen v odpoledních směnách.

Jedná se o montáž elektrosoučástek (ve stoje nebo v sedě) – nutná manuální zručnost.

Popis pozice:

– kompletace elektrosoučástek,

– další práce ve výrobě.

Profil kandidáta:

– manuální zručnost,

– jemná motorika,

– zkušenosti v elektrovýrobě výhodou.

Nabízíme:

– základní mzdu 17 000 Kč/měsíc,

– po ZD navýšení na 17 500 Kč/měsíc,

– odměny až 3 000 Kč/měsíc,

– za práci v odpolední směně odměna 30 Kč/hod. (možnost pracovat jen na odpolední směně),

– pololetní prémie až 50 % z hrubé mzdy (vyplácené v červnu a v prosinci),

– příspěvek na penzijní pojištění,

– příspěvek na stravu 75 Kč/den,

– příjemné, tiché a nové pracovní prostředí – bez nutnosti nosit pracovní oděv,

– rodinné prostředí,

– 5 týdnů dovolené,

– možnost profesního a mzdového růstu (mentor pro zaučování nově nastupujících operátorů, leader linky, …),

– 2 směny, případně možnost pracovat jen v odpoledních směnách,

– možnost zkráceného úvazku,

– parkoviště pro zaměstnance,

– výborná dostupnost autobusy a MHD z Písku a celého Písecka + Strakonic.

Kliknutím na tlačítko odpovědět nám pošlete své údaje, budeme vás kontaktovat s více informacemi a domluvíme se na osobním pohovoru a zkoušce práce.

  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Chrudim
  • Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
  • od 26 240 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Slatiňany
  • Recycling - kovové odpady a.s.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Třemošnice
  • Martin Hájek
  • 30 000 – 37 000 Kč
  • Tábor
  • MARELAX s.r.o.
  • od 21 500 Kč
  • Tábor
  • JK Logistika a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Soběslav
  • TRIO SOBĚSLAV, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Vsetín
  • Juniperus, s.r.o.
  • Vsetín
  • 20 000 – 40 000 Kč

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

AJ auto Bor data den elektro HR IT kandidát měsíc možnost mzdy náplň práce nové oděv odměny operátor Písek pohovor pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí pro zaměstnance prostředí příspěvek růst směny SOU zkušenosti Zruč dovolené informace kontakt kov linky mentor mzdové nabízíme práci náplň odměna operátor výroby osobní penzijní penzijní pojištění PR prémie profesní profi příjemné případ součást údaj výroby výše zkušenost