SEŘIZOVAČ OBRÁBĚCÍHO STROJE - MIN. 31.700 Kč

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Nikola Ševčíková, zobrazit tel. číslo

Do výrobní firmy v Českých Budějovicích hledáme vhodného kandidáta na pozici SEŘIZOVAČ OBRÁBĚCÍHO STROJE.

Popis pozice:

  • Seřizování a nastavování obráběcího, lisovacího stroje.
  • Provádění běžné a preventivní údržby stroje.
  • Provádění pravidelných kontrol.
  • Ověřování správnosti seřízení a předání obsluze.
  • Práce v hlučném prostředí.

Profil kandidáta:

  • SOU, SOŠ obor strojírenství nebo praxe na podobné pozici.
  • Znalost výkresové dokumentace.
  • Znalost lisovacích strojů a seřizování nástrojů.
  • Zkušenost s prací na postupových nebo jiných lisech výhodou.
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost.

Nabízíme:

  • Mzda 31.700 Kč
  • Výplatní termín 11. den v měsíci.
  • Práce na dvě směny.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce.
  • Dotované závodní stravování, výběr z 5 menu, cena oběda 29 Kč.
  • Vybavené svačinové místnosti.
  • Rekreační zařízení na Lipně.

Pokud Vás nabídka zaujala ozvěte se přes odpovědní formulář nebo na uvedené kontakty.

Máte zájem o tuto nabídku?