Hledáme lidem práci Manpower

Operátor/ka výroby na 2 směny v Písku, mzda od 22 000 Kč

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme nové kolegy/ně do elektrovýroby v Písku.Pracujeme na 2 směny, přispíváme na dopravu, na stravu v závodní jídelně a pro zaměstnance pořádáme spoustu akcí.Pracovní prostředí máme tiché, čisté, klimatizované, pracovní oděv se u nás nenosí.Přidejte se k nám do týmu!

Popis pozice:

  • montáž elektrosoučástek,
  • kontrola kvality,
  • balení výrobků.

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost,
  • zkušenosti z výroby výhodou,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • práci na 2 směny v Písku,
  • nástupní mzdu 20 000 Kč/měsíc,
  • odměny,
  • za odpolední směnu příplatek 10 Kč/hod.,
  • týden dovolené nad rámec zákona,
  • příspěvek na stravu v závodní jídelně, kde denně vaří několik druhů jídel,
  • příspěvek na dopravu,
  • parkoviště pro zaměstnance,
  • možnost účasti na různých sportovních, kulturních a společenských akcích pořádaných zaměstnavatelem.

Pokud vás pozice zaujala, pošlete své kontaktní údaje pomocí tlačítka odpovědět. Ozvu se.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Vysočany, Praha
  • Adam Navrátil
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 27. dubna
  • Mladá Boleslav
  • Jaromíra Hušková
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

AJ den druh elektro hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality měsíc místa možnost mzda nové oděv odměny operátor plat postup pozice pracovní pracovní místa pracovní prostředí pro zaměstnance prostředí příplatek příspěvek směny SOU společnost společnosti sport týden uchazeč vyšší zaměstnavatel zkušenosti Zruč daný dovolené kontakt kontaktní údaje kontrola kov kulturní pomoc PR profi případ přístup rámec součást tým údaj volná pracovní místa výroby závod zkušenost