Balící dělník/dělnice ve výrobě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Veselí nad Lužnicí
Firma Job and Travel s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • ruční balení výrobků
  • obsluha poloautomatické balící linky

Požadavky:

  • základní škola
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • manuální zručnost

Benefity:

  • stravenky
  • finanční prémie a bonusy k základní mzdě
  • práce ve stabilní společnosti

Pracovní doba: třísměnný provoz

Místo výkonu: Veselí nad Lužnicí

Nástup: ihned/dohoda

Mzda: smluvní na základě zkušeností, minimálně však 12.500 Kč

  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. dubna
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. dubna
  • Tábor
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 547 – 49 737 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 27. dubna
  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
  • 27 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 30. dubna
  • Veselí nad Lužnicí
  • Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince

KASKA s.r.o., FONTEA a.s., R.S.P. s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Andy-auta s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., Manuvia Job s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., STAVOKLIMA s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., Zeelandia spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Schwan Cosmetics CR, s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Pracovník / pracovnice prádelny, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Elektronik / Elektronička

České Budějovice 3, České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Týn nad Vltavou, Bechyně, Třeboň, Jindřichův Hradec, Tábor, České Budějovice, Homole, Trhové Sviny, Chelčice, Písek, Nové Hrady, okres České Budějovice, Pelhřimov, Český Krumlov

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

auto benefit benefity bonus bonusy dělník doba dohoda IT místo mzda nad Lužnicí náplň práce odpovědnost požadavky práce pracovní pracovní doba společnost společnosti stabilní stravenky Veselí nad Lužnicí výkon základní škola Zruč automat finanční linky náplň obsluha PR prémie ruční smluvní škola zkušenost