Volné místo ve firmě Mondi Štětí a.s.

Operátor coateru

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Štětí
Firma Mondi Štětí a.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Mondi Štětí a.s.

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

Co od Vás očekáváme:

Jsme významná nadnárodní společnost, součást skupiny Mondi Group. Vyrábíme papírové obalové materiály a buničinu, které dodáváme firemním zákazníkům v České republice i v zahraničí. Sídlíme ve Štětí, asi 50 km severozápadně od Prahy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro, polygrafické výhodou)
  • alespoň minimální praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
  • ochota práce na směny (nepřetržitý provoz)
  • aktivní přístup k práci
  • technické myšlení, flexibilita
  • ochota učit se
  • samostatné rozhodování
  • znalost anglického jazyka výhodou

Co vás čeká

  • obsluha výrobního zařízení
  • příprava chemikálií
  • kontrola stavu výrobního zařízení, spolupráce s údržbou
  • plnění kvantitativních a kvalitativních ukazatelů produkce
  • kontrola kvality apod.

Co vám můžeme nabídnout

  • 13. plat
  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • až 29.000,–Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • až 6.000,–Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • vysoké věrnostní odměny
  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • bezúročné půjčky
  • firemní akce pro celou rodinu
  • dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • fajn partu, která táhne za jeden provaz

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Ústí nad Labem
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Zlín
  • Beránková Daniela
Zveřejněno: 14. února
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • Operátor
  • 16 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Zlín
Zveřejněno: 30. března
  • Zlín
Zveřejněno: 31. března
  • Zlín
Zveřejněno: 27. dubna
  • Ostrava
  • Manpower
Zveřejněno: 13. července
  • Bohumín
  • Miroslav Jonáš
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Jihlava
  • Siwek Tomáš

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., LABE WOOD s.r.o., PATOK a.s., SH Job Partners s.r.o., CentralWork s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., FIEGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Město Odolena Voda, ProJobEU s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., Stavimdomy cz s.r.o., Quality Shop s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., Skanska a.s., ARAMARK, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., PORR a.s., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Marie Havlová, DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, PROTEOR CZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Troja, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Bubeneč, Žitenice, Siřejovice, Úžice, okres Mělník, Lovosice, Kralupy nad Vltavou, Kozomín, Postřižín, Odolena Voda, Beřovice, Česká Lípa, Velké Březno, Klecany, Slaný, Zdiby, Ústí nad Labem, Hlavenec, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou, Středokluky, Děčín, Mladá Boleslav, Brniště, Zápy, Kladno

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ akce den elektro HR chemik IT kvalita kvality Most možnost náplň práce NDA nepřetržitý nové odměny operátor plat plnění práce praxe přesčas přesčasy příplatky příspěvek rozvoj řízení směny SOU společnost společnosti spolupráce stěhování Štětí v zahraničí vysoké vzdělání zahraničí zákoník znalost znalosti anglické dar dovednost dovolené firemní jazyk kontrola materiál minimální myšlení náplň národní obsluha placené PR příprava přístup půjčky rámec sever součást standard stav stroj technické ukazatel výrobní zákazník