Stavební dělník - Vysočina

Jihlava
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Skanska a.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Co Tě vlastně čeká:

  • V první řadě se staneš součástí velké mezinárodní společnosti Skanska a budeš patřit mezi nás, kteří pomáháme stavět svět, ve kterém chceme žít
  • Těš se na práci převážně na dopravních stavbách v kraji Vysočina

Jaké by měly být Tvé znalosti:

  • SOU
  • ŘP “B“(aktivní řidič)
  • Měl/a bys být zdravotně způsobilý/lá

Výhodou:

  • Vzdělání technického směru
  • Strojnické oprávnění
  • Praxe na dopravních stavbách

Co ti můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 110,–Kč
  • Flexi passy v hodnotě 1.500,–Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1000,–Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,–Kč, zlevněné volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
TSR Czech Republic s.r.o. | TSR Czech Republic s.r.o. | Jihlava Jihlava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. února
PKS okna a.s. | PKS okna a.s. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. června
NOVANET Systems, s.r.o. | NOVANET Systems, s.r.o. | Třebíč Třebíč
  • 17 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. listopadu
DAMIJA elektro s.r.o. | DAMIJA elektro s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 20 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. března
FULLWOOD CS s.r.o. | FULLWOOD CS s.r.o. | Jihlava Jihlava
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. března
elmont-invest montáže s.r.o. | elmont-invest montáže s.r.o. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. února
Centrální výběrová řízení a.s. | Centrální výběrová řízení a.s. | Ostrava Ostrava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. února
Centrální výběrová řízení a.s. | Centrální výběrová řízení a.s. | Ostrava Ostrava
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. února
GIT Consult Czech s.r.o. | GIT Consult Czech s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. března

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
HUMANIC CZ spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Louda Auto a.s., TextilEco a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Česká spořitelna, a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Randstad HR Solutions s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, TESCOMA s.r.o., Möbelix, Petr Havlík, Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Manažer / manažerka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Truhlář / Truhlářka, Prodejce / prodejkyně vozů, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Přijímací technik / technička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jihlava, centrum, Jihlava, Celá ČR

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT