Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Servisní technik elektro, cestování, super mzda

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 23.000 – 40.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete se stát součástí pohodového týmu ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí a získat praxi a tučné finanční příspěvky z výjezdů do zahraničí? Nabízíme práci jen na ranní, 7,5 h směnu od 6 nebo 7 h ráno dle volby a k tomu ještě spoustu dalších benefitů. Po zapracování budete vyjíždět na servis a opravy strojů i do zahraničí, např. i do Indie, Číny nebo USA, a tím získáte možnost poznávat svět a získat tím bohaté finanční příspěvky navíc ke mzdě (třeba si dovézt až 50.000 Kč navíc z jedné cesty)! Bereme i absolventy! Náplň práce: - diagnostika závad, opravy a servis strojů Místo výkonu práce – Zlín Nabízíme: • Motivující nástupní mzdu dle praxe • mimořádné odměny až 5.000 Kč + roční odměny až 70 % ze mzdy dle hosp. výsledku • práci pouze na jednu směnu: 6 - 14:00 hod. nebo 7 - 15:00 hod., po – pá • dotované stravování přímo v areálu – jídlo za 25 - 48 Kč • po zaučení pracovní výjezdy do zahraničí, díky tomu bohaté finanční příspěvky navíc (třeba i 50 000 Kč navíc) • týden dovolené navíc • příspěvek na životní pojištění 500 Kč - 700 Kč • jazykové kurzy • neomezené tarify volání pro rodinné příslušníky • notebook, telefon • odměny za dárcovství krve • příspěvek na dětské tábory • kvalitní firemní oblečení • příspěvek při narození dítěte • slevy do různých prodejen, např. OBI • čisté pracovní prostředí Požadujeme: • Vzdělání v oboru elektro nebo obdobném (stačí výuční list) • alespoň základy aj • ŘP sk. B • po zapracování (cca po roce) ochotu cestovat do zahraničí

  • Třebíč
  • TIPA Telekom plus a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Střelice, Brno-venkov
  • agriKomp Bohemia s.r.o.
Zveřejněno: 25. června
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP - Jacina, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. května
  • Ostrava
  • Centrální výběrová řízení a.s.
Zveřejněno: 25. února

Zlín, Kroměříž

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

absolvent AJ benefit Bor den elektro HR IT jídlo kurz kurzy mimořádné odměny místo možnost mzda mzdy náplň práce narození oblečení odměny pojištění práce pracovní pracovní prostředí praxe pro rodinné příslušníky prostředí příspěvek SOU společnost společnosti stravování Tábor tarif tarify technik telefon týden týden dovolené navíc výjezd výjezdy výkon vzdělání zahraničí Zlín životní pojištění areál cestování cesty dítě dovolené finanční firemní jazyk kov kvalitní list mimořádné místo výkonu práce nabízíme práci náplň navíc obor opravy PR prodej příslušník příspěvky roční servis součást stroj tým životní