Obchoďák - Sommelier, práce s vínem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma ALIFEA s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodník / Obchodnice, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Začátečník A1)
Hrubá mzda 23.000 – 60.000 Kč
Kontakt Mgr. Iveta Trnková, zobrazit tel. číslo

Jsme rodinná společnost - Alifea s.r.o., která se zabývá dovozem kvalitních vín z celého světa. V letech 2013 až 2022 jsme do soutěže Prague Wine Trophy zaslali celkem 478 vín, ze kterých 40 bylo vyhodnoceno jako absolutně nejlepší víno ve své kategorii, 52 získalo titul Regional Champion, 130 ocenění Premium Gold, 175 zlatou a 28 stříbrnou medaili. Jedenáctkrát byla naše vína také prezentována na titulní stránce časopisu Wine & Degustation

Jsme z Prahy a hlédáme své nové kolegy z Karlových Varů a okolí :-)

Jste obchodník tělem i duší? Máte ambice být nejlepší? Jste milovníkem vína?

Pokud ano, pak je tato pozice právě pro Vás!

Vaším úkolem bude:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů a nastavování spolupráce s nimi,
  • péče o stávající klienty,
  • organizace degustací.

Co budete potřebovat:

  • zkušenost s prodejem vína, obchodní kontakty na českém trhu jsou velkou výhodou,
  • příjemné jednání a dobré komunikační schopnosti,
  • aktivní, samostatný a systematický přístup při hledaní nových klientů.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • volnou pracovní dobu - je jen na Vás, jak si zorganizujete den,
  • dva typy modelu spolupráce - interní / externí pozice,
  • možnost odborného vzdělávání o víně,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • atraktivní čtvrtletní bonusový systém,
  • účast na cestách po světě, díky našim akcím pro klienty,
  • velkou zaměstnaneckou slevu na vína.

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ bonus Bor Brno den hodnocení interní IT Most možnost nové obchodní ohodnocení partner péče pozice práce pracovní Prague SOU společnost spolupráce system volno vzdělávání zaměstnanec české externí finanční jednání komunikační kontakt kvalitní model obchod obchodník odbor odborné organizace PR prodej příjemné přístup region schopnost schopnosti stav systém trh úkol zkušenost