Volné místo ve firmě Jobs Contact Personal, s.r.o.

Obráběč kovů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Uničov
Firma Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Frézař / Frézařka, Obráběč / Obráběčka, Soustružník / Soustružnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.

Zavedení výrobní, strojírenská firma přijme do svých řad šikovného obráběče i po vyučení bez praxe! Jde o obsluhu konvenčního stroje - buď soustruhu, nebo frézy (horizontky).

Náplň práce:

Soustružník:

  • seřizování a obsluha konvenčních a číslicově řízených soustružnických strojů
  • strojní obrábění (tj. soustružení, vrtání, vyvrtávání, broušení, apod.)
  • používání měřidel

Frézař to samé, jen

  • obsluha konvenční horizontky

Co od Vás očekáváme:

  • praxe, nebo vyučení v oboru
  • zájem pracovat na konvenčním stroji
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce se základními měřidly
  • ochotu prácovat na 2 směny
  • místo práce: Uničov

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dotovaná strava v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na důchodové připojištění nebo životní pojištění
  • výhodné telefonní tarify pro vás i vaše blízké
  • benefitní karta Edenred Benefits - možno využít na zdraví, sport i kulturu
  • odměny při životních a pracovních výročích i odchodu do důchodu
  • zázemí firmy s dlouhou tradicí - již 70 let na trhu
  • dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti
  • firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví,...)
  • ubytování v areálu společnosti

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

akce auto benefit Bor den důchod důchodové připojištění firma Chodov IT místo náplň práce odměny pojištění práce pracovní praxe připojištění příspěvek směny SOU společnost společnosti sport tarif tarify telefon ubytování Uničov vedení vyučení v oboru zdraví znalost životní pojištění areál dny dokument dopravní dovolené firemní firmy karta kov náplň obor obsluha PR stroj trh výrobní vyučení zájem životní