Projektový manažer - projekty ve vývojové fázi (A949)

Liberec
Plný úvazek
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Popis

Pro našeho významného zákazníka hledáme nového kolegu! A to zkušeného projektového manažera pro vývojovou fázi s aktivní znalostí AJ.


  • Vedení vývojových projektů v automotive - pohledové díly.
  • Vedení zaměstnanců za projekt v jednotlivých oblastech.
  • Zodpovědnost za rozpočet projektu a úspěšné vedení projektu k zisku /profitabilitě.
  • Jednání se zákazníky v zahraničí s využitím cizího jazyka.
  • Dohled nad plněním plánu projektů a jednotlivých kroků, nastavování řešení.
  • Reportování výsledků vedení společnosti.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru.
  • Praxe na vedoucí pozici v automotive alespoň 2 roky.
  • Aktivní znalost AJ – nejlépe C1 a také základní znalost porozumění NJ.
  • Znalost práce s PC a technickou dokumentací, SAP.
  • Aktivní řidič sk. B - ochota cestovat.
  • Leadership manažerské dovednosti.
  • Komunikativní schopnosti, schopnost dotahovat věci do konce.

Nabízíme

  • HPP do kmene stabilní a úspěšné společnosti.
  • Moderní pracovní prostředí v centru Liberce.
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům.
  • Pružná pracovní doba, možnost home-office.
  • Dovolená 5 týdnů / rok.
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.
  • Příspěvek na stravování.
  • Rozvoj vzdělávání, firemní akce.
  • Možnost si napracovat hodiny.
  • Motivační mzdové ohodnocení.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 26. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
G & P Quality Management s.r.o. | G & P Quality Management s.r… | Liberec Liberec
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
OBB stavební materiály, spol. s r.o. | OBB stavební materiály, spol.… | Liberec VI-Rochlice, Liberec Liberec VI-Rochlice, Liberec
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. srpna
MESIT holding, a.s. | MESIT holding, a.s. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. listopadu
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Jihlava Jihlava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. července
DICOM, s.r.o. | DICOM, s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
SPEKTRUM, spol. s r. o. | SPEKTRUM, spol. s r. o. | Polná Polná
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. prosince
Manuvia DreamJob s.r.o. | Manuvia DreamJob s.r.o. | Pržno, Frýdek-Místek Pržno, Frýdek-Místek
  • 22 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. prosince
BCS Automotive Interface Solutions s.r.o. | BCS Automotive Interface… | Benešov Benešov
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. prosince
Zavolejsikurýra.cz a.s. | Zavolejsikurýra.cz a.s. | Pavlov, Kladno Pavlov, Kladno
  • 34 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. prosince

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Globus ČR, v.o.s., mBlue Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Job s.r.o., FAnn Retail, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., T-Mobile Czech Republic a.s., Mattoni 1873 a.s., HOLLEN CZ s. r. o., Personal fabric - agentura práce, a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, DELTA & PERSONAL s.r.o., G & P Quality Management s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Coprosys-LVI s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., G.T. TRADE, s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Bageterie Boulevard, Manuvia FairJob s.r.o., DISPONERO s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Modivo Czech, s.r.o., NPR.Construction.cz s.r.o., Česká pošta, s.p., Golden Anie s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Přepravní kontrolor / kontrolorka, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Specialista / specialistka IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Mechanik / Mechanička, Obchodní manažer / manažerka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí pracovník / pracovnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Procesní inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberec I-Staré Město, Liberec, Celá ČR, Liberec VI-Rochlice, Liberec, Český Dub, Hodkovice nad Mohelkou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT